Třpytivá hodina
Iona Grey

Strhující román o vášni, ztrátě a tajemstvích…

Selina Lennoxová patří ke zlaté mládeži. Její život je nekonečný večírek plný alkoholu a skandálů, který má jediný cíl: vyhnout se nudnému životu, který jí naplánovali rodiče.

Lawrence Weston je chudý malíř, který jedné noci nečekaně vstoupí do Selinina života, a ačkoliv si uvědomuje, že dívka jejího postavení nikdy nemůže být jeho, nedokáže ji opustit. Láska, kterou prožívají v bouřlivém období mezi dvěma světovými válkami, je opravdová. Selina si je jistá, že našla to, co celou dobu hledala. Když ji však postihne tragédie, musí zvolit mezi tím, co je bezpečné, a tím, co je správné.

Iona Grey
Britská autorka Iona Greyová vystudovala anglický jazyk a literaturu na univerzitě v Manchesteru. Je posedlá historií a neustále ji fascinují osudy žen dvacátého století. K uskutečnění jejího dívčího snu psát romantické příběhy ji povzbudilo setkání s bestsellerovou spisovatelkou Penny Jordan. Její prvotina Letters to the Lost (česky Dopisy, které nikdo nečetl) získala ocenění Romantic Novelists’ Association.

Zakoupíte na ALBATROSMEDIA.CZ

Nyní máte možnost vyhrát jednu z těchto 5 knih v naší soutěži