Primalex Essence je nová řada prémiových omyvatelných interiérových barev s vysokou kryvostí a snadnou aplikací. Výsledný matný vzhled je neobyčejně odolný vůči otěru a znečištění, čímž splňuje nejmodernější požadavky v oblasti interiérových barev. Stačí si vybrat kterýkoli odstín z barevné palety inspirované čistým skandinávským stylem, který společně s doplňky Lavmi for Primalex vytvoří harmonický interiér ve znamení severu.

Důležitým aspektem při vytváření kolekce byl důraz na kvalitu. Slovo Essence znamená podstatu či základ věci, přesně takové jsou barvy v interiéru. Všechny odstíny Primalex ladil se stejnou pečlivostí, s jakou mistři vůní míchají nové parfémy nebo s jakou mistři chutí připravují nové bylinné směsi. Pokud se vám zdá, že vašemu domovu k dokonalosti ještě něco chybí, právě díky barvám sladěným s doplňky teď můžete snadno a rychle dosáhnout neuvěřitelné změny.

Odpovězte správně na naši soutěžní otázku a tři z vás získají voucher v hodnotě 500 Kč na nákup produktů Primalex v Domě barev.