Vlhčené ubrousky Linteo intimní 10ks, 1-vrstvé
Vlčené ubrousky Linteo intimní jsou určené k intimní hygieně. Nedráždí, poskytují pocit čistoty a svěžesti. Jsou vhodné při cestování, po pohlavním styku, během menstruace, obsahují výtažek z aloe vera a heřmánku, které hojí a zklidňují. Neobsahují alkohol a pro vaši jistotu jsou dermatologicky testované.
 
Vlhčený toaletní papír Linteo s kyselinou mléčnou 60ks, rozložitelný
Vlhčený toaletní papír Linteo s kyselinou mléčnou je speciálně navržen pro denní hygienu a péči o intimní oblasti. Díky obsahu kyseliny mléčné udržuje vyvážené pH v intimních oblastech. Obsahuje panthenol, zklidňuje a hydratuje. Aloe vera přispívá k péči o citlivou pokožku. Poskytne Vám pocit čistoty a svěžesti jak doma, tak i na cestách. Velmi jemný a zároveň pevný materiál je rozložitelný a splachovatelný.

 Vhlčený toaletní papír Linteo s extraktem z dubové kůry 60ks, rozložitelný
Vlhčený TP s extraktem z dubové kůry se užívá po použití či místo toaletního papíru pro pocit čistoty a svěžesti a pro kvalitnější hygienu. Je obohacen extraktem z dubové kůry - pečuje o pokožku se sklonem k zevnímu podráždění. Obsahuje extrakt z heřmánku a panthenol, který hydratuje a zklidňuje. Velmi jemný a zároveň pevný materiál je rozložitelný a splachovatelný.
 
Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu, 15ks
S těmito ubrousky máte pocit čistoty a jistotu hygieny kdykoli a kdekoli. Dermatologické testování vám navíc zaručuje kvalitu a bezpečnost výrobku. Vlhčené ubrousky obsahují extrakt z aloe vera, který působí příznivě na zklidnění pokožky a alantoin pro zjemnění pokožky.
 
Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu Refresh - 10ks
Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu Refresh, pro okamžitý pocit čistoty a zajištění hygieny kdykoliv a kdekoliv.  S okurkou, citronovou silicí a panthenolem.  Kombinace okurka a citron pleť osvěží, panthenol ji zklidní.
 
Vlhčené ubrousky Linteo pro denní potřebu Deo sport - 10ks
Díky obsahu deodoračních složek navozují pocit čisté a suché pokožky.

Zapojte se do naší soutěže a 3 z vás získají balíček intimní péče, který obsahuje vlhčené intimní ubrousky Linteo, vlhčený TP s kyselinou mléčnou, vlhčený TP s dubovou kůrou, denní personální vlhčené ubrousky, denní osvěžující ubrousky s okurkou a vlhčené ubrousky DEO sport.