Malou radost si už můžete udělat od tohoto pondělí například v Tchibo, které otevírá vybrané kamenné obchody. Konkrétně jde v Praze o obchod Havelská, Letenské náměstí, Quadrio, DBK, Hlavní nádraží a Fashion Arena Outlet Štěrboholy, v Brně obchod na Masarykově ulici a dále pop-up store v Outlet Arena Moravia.

Přijďte si pro spousty výhod

Tchibo se na své zákazníky už opravdu těší, proto pro ně připravilo celou řadu akcí, například 20% slevu na spotřební zboží, akci 2 + 1 balení zdarma na zrnkovou kávu, 3 + 1 na kapsle, dárek v podobě hrníčku na kávu k nákupu nad 899 Kč a jiné.

Na kávovém baru si nápoje i zákusky objednáte s sebou, kavárenské posezení zůstane, s ohledem na zdraví a bezpečí zákazníků, zatím uzavřené. Zavřené budou i zkušební kabinky, nicméně doba pro vrácení či výměnu zboží je aktuálně prodloužena až do 30. 6. To je spousta času na vyzkoušení doma a případnou výměnu.

Abyste se při svém nakupování cítili příjemně a hlavně bezpečně, jsou v obchodech k dispozici veškeré pomůcky a jsou zavedena maximální opatření k zajištění hygienické bezpečnosti zákazníků i zaměstnanců. Můžete tak bez obav přijít potěšit sami sebe, překvapit dárkem někoho blízkého, nebo si koupit dobrou kávu či zákusek na cestu městem.

Více informací naleznete Tchibo.cz.

Zapojte se do naší soutěže. 3 výherci získají voucher do obchodu Tchibo v hodnotě 500 Kč a 0,5 kg balení zrnkové kávy Tchibo Barista.