TOPlist

Diskuze

Půjčka na vyplacení dluhů

Hledám levnou a dlouhodobou půjčku na vyplacení předchozích půjček

Nevíte o někom, kdo půjčí levně peníze na vyplacení těch krátkodobých půjček. Mám dluhy asi za 200 000 Kč a nemám nemovitost k ručení. Děkuji za odpověď.

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

konvalinka25

Vím, že Ti to v půjčce asi nepomůže, ale na malý přivýdělek ke stávajícímu platu doporučuji jít darovat krevní plazmu. Chodím dvakrát za měsíc na Anděl do Plasma Place, nic mě to nestojí a znamená to pro mě 1200,- k dobru na zaplacení mobilu, MHD a ještě mi něco málo zbyde. Má to být sice hlavně o dobrym skutku, ale komu se pár korun navíc nehodí.. :) 

Matej Baláž

Zkuste se podívat zde,myslím,že konsolidace dělají https://www.ammadopujcky.cz/

IvoS555

Zdravím, chci se zeptat všech žen na vaše zkušenosti s nebankovními půjčkami, potřebujeme překlenovací úvěr na chvíli, ale banka nám nepůjčí, zatím zkouším hledat různé recenze, od kamaráda jsem slyšel o službě zástava auta od firmy http://autozastavarna-werke.cz/vyhody-financovani , s autem prý normálně jezdil dál....Jaké máte zkušenosti vy s půjčkami ?

marcela70

Půjčku na sloučení 

marcela70

Půjčku na sloučení najdeš na stránkách https://maxpujcky.cz , úrok mají jen 5,9% a neplatíte se žádné poplatky předem ani po vyřízení. Na jejich kalkulačce vychází splátka na 2210 Kč na 10 let s RPSN 6,06% u půjčky na 200 000. Taky uvažuji že si vezmu půjčku, ale jen 100 000 Kč. 

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Nejnovější

Reklama