TOPlist

Diskuze

Pletení a u ovčích babiček- provizorní

Než nás zase někdo připojí ke straým diskuzím, abychom se mohly alespon spojit.

Protože  se stále adminu nedaří  zprovoznit staré diskuze a protože vím, že pro mnohé z nás je to jediný způsob,jak se zkontaktovat, tak zakládám tuto organizačně technickou diskuzi, kterou uzavřeme, až se všechno vyřeší.

Takže první pokus!

Alizehttps://www.prizealize.cz/

Ariadne: http://ariadne.wz.cz/

Austermann, Scholler: http://www.pleteni.eu/

Bambolina: https://www.bambolina.cz/

Drops: https://www.garnstudio.com/

Galanterie Jiva: http://www.jivace.cz/ 

Galanterie Rozárka: http://www.galanterie-rozarka.cz/

Ganella: https://www.ganella.cz/

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

Veruu019
denkas

To mě mrzí, že odcházíte. Nakukovala jsem k vám, kochala se vašima výtvorama a záviděla vám vaši šikovnost. Nojo, bez fotek to nemá cenu  sml57.gif škoda

Rudoska

Ahoj. Tak se přidej do klubu na Fleru - viz odkaz níže. Behem včerejška a dneška jsme se tam hezky všechny přesunuly a dokonce přibylo spousta nových tváří, které zdejší katarzi a dohadování s p. Čejkou rozhoupalo k ráznému krokusml39.gif.

denkas

Dík, kouknu tam. 

sarce

Zdravím pletařinky, od pondělka nevěřím vlastním očím. Vlastně jsem tady až dnes a zkouším, jestli vůbec něco najdu(ani přihlášení jsem nenašla) Takže se přidávám na fler.

krásný den Šárka

polla

TAK MÍŠA UŽ ZALOŽILA NOVÝ KLUB NA FLERU


https://www.fler.cz/fler-kluby?action=detail&id=6707

jureckova

super! Na Fleru jsem jako tomsipa sml33.gif

Rudoska

Ahoj, navrhuji, že bych zkusila založit otevřenou diskuzi na Fleru určenou pro vyhnankyně z Pletení a u Ovčích babiček, ( třeba s jednoduchým názvem Pletení ), která by byla otevřená s možností diskutovat pro všechny přihlášené na Fleru (tj. stejný systém, jako byl tady). Fotky se tam přidávat dají, diskuze se v jednptlivých sekcí řadí podle aktuálnosti příspěvků.

Co vy na to?

Tady ztrácím naději

misa.35

Fanj, ano za mne ano, bič a pryč......to je hrůza 2/3 dne jsem se nemohla připojit a ty fotky to je fakt konečná....Fler zkusíme....


cherinka

Ty fotky to je fakt na prd. sml68.gif

cherinka

Jani, souhlas! 

Rampi

Jasně,na Fléru jsem léta a navíc se stejným nickem sml67.gif

jureckova

hezký večer všem sml53.gif

te´d jsem se ale pořádně nas...a!!!!!!!!!!!!!!!!! Než jsem dočetla všechny komentáře, tak mě odhlásili, nešlo mi tím pádem napsat komentář, ale do diskuze jsem se opakovaně dostala a mohla si počíst, co se tu píše. Chápete to?

Je mi to líto, ale obávám se, že zde je to konečná sml68.gif Jsem pro změnu místa. Za mě FB ne, spíše Fler. Líbí se mi návrh názvu klubu od Renči.

cherinka

Dala bych jen jednoduché Pletení, případně Pletení pro vyhnance...  Ovčí babičkou se pořád nějak necítím. :-)

Encora

Dobrý den všem, kterým se zde podařilo dostat. Je zřejmé, že nejen já jsem velmi zklamaná z nastalých změn zde. Novému kabátu ž-in se podařilo zničit všechno pěkné, proč jsme zde tolik let rády chodily diskutovat a nepřestalo nás to bavit. Pokud se to tady nezmění a myslím, že v podstatě ne, prosím tedy někoho, aby se postaral o adekvátní náhradu našich setkání. Za mne na FB ne. Děkuji.

pletynka

Ahoj pletařky, tak jsem zrovna chtěla na bleším trhu nabídnout nějaká klubíčka a nestačím zírat, jak to tady vypadá sml28.gif

Tak jsem to hodila na Ravelry, pokud můžete, mrkněte prosím na  https://www.ravelry.com/people/pletynka/stash/trade a v případě zájmu pište prosím do vzkazu tamtéž, tady zatím nevím, jak a jestli vůbec to funguje.

haluška

Pletení, háčkování, krížikové vyšívání a babičky som požiadala aby otvorili pre všetkých

cherinka

No jo, ale bez možnosti vkládání fotek je to stejně na houby. sml15.gif

haluška

náhled skúška

rena116

Jsem stejného názoru jako polla, spojila bych pletení i babičky do jednoho, stejně většínou chodíme na obě auditka.  Jen nevím, kolik  z nás je bez FB.....  Navrhuji název pletení u ovčí babičkysml37.gif

polla

Tak už sem ani výhledově nepůjdou vkládat obrázky. Zvažme, zda by nestálo za to si otevřít nový klub na fleru. Až konečně diskuze zprovozní, dát do nich odkaz, kde jsme k nalezení.

misa.35

Pletení nazdar

jasně, stále čekám, že se mi objeví seznam přátel a hned Vás všechny naloguji  jako přátele zpět, ale jinak je to fakt hrůza..... nevím co 1/2 roku testovali ...

rena116

Asi známý někoho známýho dostal super kšeft, co na to jinýho říct. Na svetřík z oceánu si budeš muset počkat do Pardubic, nevím co by to ještě tady udělalo s fotkou, beztak to ani nejde sml20.gif a mohli teda vyměnit i smajlíky a nenechávat ty starý hnusný.... (smích, ten jem tam nenašla....)

Rudoska

Na jiné diskuzi se jejich IT (nebo jakou má funkci - nějaký p. Čejka) rozohňoval, že fotky vkládat nelze kvůli autorským právům a co že se vůbec divíme, že je to jasné, že to takto museli udělat. Zdá se, že si nevšimli, že např. takový Facebook s tím problém nemá, tak autorská práva  právně vyřešit dokázali. Takže tady se s tím asi nepočítá.  Protože jsme si tady ukazovaly hodně věcí a obrázků, tak je velkou otázkou, jestli tady za těchto podmínek chceme zůstat???? S Míšoudiskutujeme, jestli to nepřesunout nějak jinam. Napadá nás Fler, kde jsou také diskuze, pak  se dají vést velmi dobře diskuze na Ravelry, jsou tam i diskuze a skupiny vedené v češtině, ale chápu, že je to americký web a někomu to může dělat jazykový problém.  Do Facebooku se nám nechce, k tomu máme obě dvě zásadní výhrady. Tak tady babo raď.

Encora

Pokud si pamatuji, před časem redakce upozorňovala, že převzaté fotky zde umísťovat nesmíme, ale vlastní fotky snad ano.

rena116

Taky mně napadnul living, tam jsem kdysi dávno diskutovala, ale to bude asi stejný ajťák, zmizely diskuse.... ještě mně napadla Monika Brýdová, ta mívala taky diskusi ale nevím jestli ještě má, večer to prozkoumám. Fler by nebyl asi taky špatný, jde jen o to, že každý nový musí žádat o členství 

cherinka

Ještě jsou i Šťastné ženy, ale nevím, jak to tam funguje. 

cherinka

Tak kus nástěnky jsem vložila, pokračování snad zítra. Dobrou noc! 

cherinka

Ahoj, holky, jak jinak nejsem sprostá, tak musím napsat, že tyhle nové stránky jsou úplně na hovno. Fakt se to nedá napsat slušněji. Docela hodně mě vytáčí, že zrušili něco, co fungovalo a přešli na něco, co není otestované a prostě nás odstřihli, aniž by upozornili, že nic původního vlastně nepůjde. 

Rudoska

Nastavila jsem tě také jako správce. Takže to můžeš vložit pod text nahoře

cherinka

Díky. Zkusím. 

Ja1na

Ahoj, jsem tady a koukám, že Rudoska se už pocvičila v zakládání nových diskuzí. Je to teda síla, co to vyvedli, tohle je snad nejhorší za tu dobu, co sem chodím.

jarjanka

Ahoj děvčata, zdravímsml53.gif. Já jsem se do původních diskuzí po mailu redakci dostala. Jsem zvědavá, co tady s tím udělají, moc se mi tady nelíbí

kalamajka

Dobrý večer, napište mail na adresu: redakce@zena-in.cz a vypiště tam všechny své oblíbené diskuze a svůj nick a paní Kristina vám to zpřístupní. Je pravda, že by to mělo být automatické, ale asi to nejde.

cherinka

Nechci si žádat, chci aby to udělali sami. 

LídaKo

Však je to taky jejich práce, žejo.

haluška

na babičky ma zprístupnila, ale ostatné diskusie mám staále neprístupné. Zajtra znovu napíšem Kristíne. Asi dostávajúkopu kritických meilov, pretože bola občas veľmi nepríjemná

jureckova

hezký večer sml53.gif

bezva nápad založit novou diskuzi sml67.gif už jsem si říkala, co si bez Vás počnu ...

psát adminovi, aby mi milostivě povolili vstup do oblíbených diskuzí, mi přišlo až téměř ponižující ...

haluška

a ako a kde by si mu chcela napísať, keď správy nefungujú

Rudoska

Přesně tak, to prostě nejde - posílat stovky mailů aby vyřešili to, co by mělo jít jedním proklikem......

cherinka

Přesně tak Pavli! 

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Reklama