TOPlist

Přihlášení

Vyhledávání

Diskuze

Notebook pro sestru na VŠ

Ahoj, moje mladší sestra letos maturuje a chystá se na Vš. Nebudu vás nudit tím jak je to u nás doma rozpadlé, ale výsledek je takový, že jsem tady a potřebuju poradit s notebookem...

Potřebuji něco, co zvládne základy jako office a ideálně i úpravu fotek, znáte to - sociální sítě a takové blbosti. Chtěla by ho nosit na přednášky, takže něco lehčího by bylo ideální.

Chtěla jsem se cenově pohybovat do deseti tisíc, o moc víc do toho dát teď nemůžu. Dívám se i na repasované notebooky a dokonce máme od snoubence 25% slevu na https://www.terastore.cz/notebooky-repasovane_c1357566.html, ale to neřeší, že nevím co vybrat. smiley-embarassed.gif

Nemáte nějaký takový notebook, co byste mi doporučili? Něco pěkného ale funkčního?

Díky moc, Rowee

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

Petra0102

Ahoj, chci se jen zeptat, jestli jsi nakonec nb koupila? jestli jo, myslíš tyhle webovky https://www.tera.cz/repasovane-notebooky_c1357566.html ? oni asi změnili url. já se totiž právě koukám po nějakém levném PC https://www.tera.cz/repasovane-pocitace_c1357569.html .

Katerbelac

Doporučila bych jít na nějaké pc forum.. tady ti moc lidí nepomůže a když už jo tak to může být taky pěkná blbost (nemusí :D)

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Kvízy

Reklama