TOPlist

Diskuze

Granule pro štěně - zkušenosti

Jaké kupujete granule?

Ahoj, děti nás asi udolaly a budeme kupovat štěně. Teď jsme ve fázi, kdy zjišťujeme, jaké granule budou nejlepší. Chystáme se pořídit francouzského buldočka. Nabídka krmiv je veliká, proto přivítáme každou zkušenost.

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

Lilinka3

Také občas vařím našim psům, ale většinou krmím granulemi, protože mám  3 psy a 2 kočky, takže dostanou granule. Podle toho i jak stíhám já.

Paja127

Doporučuju mrknout na internet na nějaké recepty a občas pejskovi i uvařit, samozřejmě i já krmím převážně granulemi, ale jednou za čas tu stravu trochu zpestřit není vůbec na škodu. Jinak co se značky týče, souhlasím s granulkami Brit, kvalitní, oběma našim psům chutnají a mají po nich krásnou srst - máme zlaté retrívry, takže spokojenost!

terkaterča

Já to tolik neřeším, snažím se v obchodě koukat na složení, to určitě, ale že bych měla jedinou značku a od jiné nic nekupovala, to ne, budete muset zkoušet, jak už se tu psalo… no a uvidíte, co pejskovi nejvíc sedne a co mu bude chutnat :-)

Dáša12

Víte ono je to fakt různé, každému sedí něco jiného a musíte zkoušet. Kolik chcete do žrádla investovat?? Naše kavalírka je hodně mlsná a nakonec jí sedly nejvíc Brit Care, občas uvařím rýži a dám ji do toho konzervu a to jí nejvíce šmakuje tato s hovězím https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-pate-and-meat-beef ale tu dávám opravdu jen za odměnu. Jinak se přiznám, že občas nakoupím i obyč konzervy, podle toho, jak jsou akce, chce to zkoušet ;)

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Přihlášení

Vyhledávání

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Nejnovější

Reklama