TOPlist

Přihlášení

Vyhledávání

Diskuze

Doplněk ke granulím

Doplněk ke granulím

Ahoj všem pejskařům a pejskařkám, krmím naše 6-ti leté borderky normálka granulemi a odměňuji jen občas psími piškotky. Poslední dobou mám ale pocit, že už je tato strava docela omrzela, takže mě napadlo začít přidávát ke stávajícímu krmivu nějaký masový doplněk..., máte někdo s něčím takovým zkušenosti popřípadě jak byste to řešili vy?

Reklama

Nový komentář

Přispívat do diskuzí můžete po ZAREGISTROVÁNÍ a PŘIHLÁŠENÍ, nebo přihlášení přes Facebook

Komentáře

Dáša12

Dobře, tak mockrát děkuji za tipy, určitě mrknu jak na konezrvy, tak na ten Brit, zní to moc fajn!

Carollka1

Také zdravím, já bych to asi řešila výměnou piškotků za konzervu s velkým podílem masa nebo jak už se psalo nad, ten Brit zní také jako fajn řešení. Obecně mám pocit, že by nějaká masová mňamka měla zabrat :D

terkaterča

Já za našeho Kerryho (foxteriér 7 let) doporučuju Brit sausage, kupuju mu tenhle doplněk už několik měsíců a jako zpestření psího jídelníčku (hlavně co se podílu masa týče) u nás ideál!

PtricieHlavackova

Dobrý den, my jsme měli doma dost obdobnou situaci a jako nejjednoduší se mi stále jeví změnit granulky, každopádně to hodně závisí na tom, co je na stravě podle vás omrzelo, jestli myslíte pouze odměny, mrkněte po nějaké konzervě nebo pamlsku s vysokým obsahem masa, pokud granulky, tak bych jednoduše koukla po jiných :-)

Kaťule

Ahoj, no já za naše psíka mohu doporučit zcela masové konzervy: https://krmivo-brit.cz/cs/brit-mono-protein Případně mls jejich masový salámek.

Doporučujeme

Reklama

Komerční tipy

Ankety

Reklama

Partner rubriky

Reklama

Komerční články

Nejnovější

Kvízy

Reklama