perwolSledujete módní trendy? Pak už jistě dávno víte, že se i letos v létě budou hřát na výsluní popularity pastelové barvičky a lehké, vzdušné materiály. Nechybí doslova v žádné kolekci z dílen světových módních návrhářů. Tato sezona vrací do hry mentolovou a citronovou, stále aktuální je šeříková. Ať už zvolíte jakýkoli styl nebo střih, nezapomeňte na jednu důležitou věc. Jemné a barevné tkaniny potřebují šetrné zacházení, jinak postupně blednou a ztrácejí tvar. Tu nejlepší péči poskytne vašemu oblečení speciální prací prostředek Perwoll Color Magic od společnosti Henkel ČR. Je to první přípravek, který obnovuje intenzitu barev a zbavuje barevné oblečení zašednutí.

Znáte to. Pořídíte si krásné barevné tílko a vyrazíte do letních ulic. Po celém dni nošení ho pak večer můžete dát rovnou do pračky. Když to takhle uděláte po několikáté, najednou zjišťujete, že je váš oblíbený kousek zašlý a už se v něm necítíte tak skvěle, jako na začátku. Co dělat? Vsaďte na Perwoll Color Magic s efektem obnovení barev.

Perwoll Color Magic s efektem obnovení barev má velmi unikátní složení, které brání vymývání barevných pigmentů z vláken a předchází tak blednutí barev. Je prvním speciálním pracím prostředkem, který dokáže obnovit intenzitu barev, i když je oblečení už bledé
a zašedlé. Oceníte ho při péči o oblečení v zářivých a pastelových barvách a dokonce i pro jemné barevné tkaniny.

S inovovaným speciálním pracím prostředkem Perwoll Color Magic vaše oblečení nezestárne. Díky unikátnímu složení s efektem obnovení barev se dokonce již částečně vybledlé barvy opět rozzáří a rozsvítí jako nové!

Portfolio značky Perwoll:

  • Perwoll Balsam Magic - postará se o vlněné a jemné oblečení.
  • Perwoll Color Magic - zajistí, že barevné a jemné oblečení bude mít stejně výrazné
  • a zářivé barvy, jako nové.
  • Perwoll Black Magic - šetrný prací prostředek, který uchová černé a tmavé oblečení jako nové.
  • Perwoll White Magic - šetrný prací prostředek, který uchovává a obnovuje bílou barvu jemného bílého oblečení.

Perwoll Color Magic se na pultech obchodů objeví na jaře 2010 a bude k dispozici v balení o obsahu 1l za DMOC 109,90 Kč, 2l za DMOC 189,90 Kč, 3l za DMOC 239,90 Kč a 4l za 299,90 Kč.

Reklama