Jaro klepe na dveře a značka Orbit přichází se svěží novinkou Orbit Melon Mint. Žvýkačka s příchutí šťavnatého ovoce a máty vás příjemně probudí a jarně naladí. Mátové částečky obsažené ve žvýkačce prodlužují oblíbenou ovocnou chuť. Příjemný pocit ve vašich ústech tak vydrží déle. Navíc žvýkáním po jakémkoli jídle můžete snížit riziko zubního kazu až o 40 %.

Mezi spotřebiteli patří mezi nejoblíbenější příchutě žvýkaček Orbit Watermelon a Spearmint. Proto vznikl Orbit Melon Mint. Ovocná příchuť žvýkačky se díky mikročásticím máty nevytrácí, ale trvá déle. Kombinace melounu a máty tak příjemně nastartuje organismus, který je po zimě oslaben a probouzí se pomalu.
Žvýkání také navozuje psychickou pohodu. Pomáhá soustředit se, ať již v práci nebo za volantem, a v neposlední řadě přináší svěžest pro vaše ústa. Pokud nemáte možnost si vyčistit zuby po jídle i v průběhu dne, je vhodné použít žvýkačku bez cukru.

Žvýkání podporuje tvorbu slin, které potravu ředí a pomáhají rychleji odstranit zbytky jídla z úst. Veškerá potrava obsahující i malé množství cukrů nebo škrobů tvoří zdroj živin pro mikroorganizmy, které jejich zkvašováním vytvářejí kyselé prostředí v ústech. Takto vzniklé kyseliny napadají zubní sklovinu a vedou k jejímu rozpouštění v důsledku ztráty vápníku a fosforu, základních stavebních prvků skloviny. Tak dochází ke vzniku zubního kazu. Žvýkáním po jídle snižujete hodnotu kyselého prostředí v ústech, a tím i riziko jeho vzniku. Žvýkačky Orbit patří mezi doplňky dentální hygieny.

Více na www.orbitklub.cz


 

 

Reklama