Známe to všichni

Postihuje každého z nás nezávisle na věku či pohlaví. Prostě k nám patří, protože akutní průjem je časté onemocnění. Téměř všichni jsme se s ním setkali a jistě na nás někde opět čeká J. Přichází náhle, nečekaně a většinou během několika dnů rychle odezní. Trvá sice krátkou dobu, ale chvíle, kdy se s ním potýkáme, jsou velmi nepříjemné. Až 80 % případů akutního průjmu bývá doprovázeno zvýšenou plynatostí, která způsobuje nadýmání, bolesti a křeče. Přesto je vhodné, pokud chceme zkrátit dobu onemocnění, i nezbytné, dodržet následující patření:

  1. Dostatečný přísun tekutin
  2. Dieta s omezeným obsahem tuků
  3. Použití některého z protiprůjmových léků

 

Imodium PLUS

Rádi bychom vám představili protiprůjmový volně prodejný lék, který vám přinese, při těchto nepříjemnostech nejrychlejší pomoc. Jsou to léčebné žvýkací tabletky Imodium Plus. Účinek těchto tabletek zbaví většinu pacientů průjmu do 10 hodin. Významně zkracuje dobu onemocnění. Léčebný efekt přípravku se dostavuje již 4 hodiny po zahájení terapie.

Imodium PLUS je určen k léčbě akutního průjmu a jeho obvyklých doprovodných příznaků, zahrnujících často zvýšenou plynatost, nadýmání a křeče.

 

Jak Imodium PLUS účinkuje?

Upravuje zrychlené trávicí pohyby střev, snižuje vylučování tělních tekutin do střeva a zvyšuje napětí análního svěrače. Omezuje tak ztrátu tekutin a poskytuje účinnou kontrolu běžného průjmu. Imodium PLUS také snižuje plynatost a odstraňuje doprovodné příznaky provázející průjem.

 

Imodium PLUS se nepoužívá u tzv. dyzenterických průjmů – průjmů s vysokou horečkou a obsahem krve ve stolici. V těchto případech je nutné vyhledat lékaře!!!

 

Dávkování

Úvodní dávka činí DVĚ žvýkací tablety (4 mg), následuje JEDNA žvýkací tableta (2 mg) po každé další řídké stolici. Tablety je zapotřebí před polknutím rozžvýkat, nejvíce 4 žvýkací tablety (8 mg) denně, nejdéle po DVA dny.

 

Imodium PLUS není vhodné pro děti do 12 let!

 

Doufáme, že jsme vám přinesli zajímavou informaci o tomto kvalitním přípravku zvláště teď, před časem, kdy se chystáte na dovolenou. S Imodiem ale nyní navíc můžete krásnou dovolenou vyhrát!!!! Pokud chcete vědět více, pak navštivte stránky www.prujemplus.cz !!! Zde se dozvíte vše o soutěži a více informací o průjmové problematice a jejím řešení.
Reklama