Čtenářka s nickem Slunečnice si myslí, že na sebe české ženy a čeští muži málo dbají. Horší pocit, než ze špatného sřihu nebo barvy má z nemytých a mastných vlasů. Co vy na to?

A nevím, jestli za to můžou zrovna kadeřnice. Někdy to vypadá, že ženy, ale i muži šetří na nepravém místě a o své vlasy vůbec nedbají. Když je účes špatně střižený, nebo obarvený, je to nepříjemné, ale horší je, když je zanedbaný. A to je docela velký problém naší populace. Mastné a špinavé vlasy u mužů, šedivé odrosty a podivné paskvily zase u žen.

Zrovna včera jsem poslouchala v rádiu, jak se ve Španělsku houfně ruší kadeřnictví, protože nejsou finance. Chybí  na financování salonů, tak i zákaznicím, které si radši koupí jídlo pro rodinu, než by daly peníze za kadeřníka. Ale přitom chodí Španělky stále hezky upravené a mají krásné zdravé vlasy. Jak si to vysvětlit? Prostě na sebe dbají a nevymlouvají se na nedostatek peněz. Dobře vypadat jim dodává i ve špatné finanční situaci dobrou náladu. Našli si cestu, jak to řešit. Buď docházejí k domácím kadeřnicím, nebo kadeřnice dochází k nim, což je podstatně levnější, než platit za salon.

Tak jsem si říkala, jestli by si z toho nemohly vzít příklad i české ženy.

To byla jen taková malá úvaha k dnešnímu tématu

Vaše Slunečnice

Milá Slunečnice, to máte možná pravdu, i když se to nerado přiznává. Ale také mám pocit, že jsme v něčem stále ještě pozadu

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in. Také se myslíte to samé, co Slunečnice? Nebo se vám zdá, že přehání?

Co vás odrazuje od návštěvy kadeřnictví? Staráte se o své vlasy raději sama?

Podělíte se s námi podělíte o své špatné zážitky z kadeřnictví?

Už vám také někdy „zvrzali“účes? Našla jste odvahu kadeřnici říct, že jste nespokojená? Reklamovala jste někdy špatně odvedenou práci?

Co vám zkazili? Střih, barvu, nebo trvalou? Jak dlouho trvalo, než jste dala vlasy zase do pořádku?

Napište nám o svých zkušenostech, pošlete třeba fotku svého účesu na adresu: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama