5c64272b7717bobrazek.pngFoto: Shutterstock.com

Zvonové kalhoty byly doposud oděvem spíše opomíjeným. Je dobře, že se lehce extravagantní kousek dostal mezi aktuální trendy.. Ač by se mohlo zdát, že “zvonáče” nejsou slušivé, opak je pravdou. Prodlouží nožky a líbivě vytvarují zadeček. Kromě vhodného výběru střihu záleží i na správné kombinaci svršků a obuvi. Ideální volbou jsou upnuté roláky, svetry s délkou do pasu a košile. Boty by měly mít alespoň malý podpatek. Ovšem čím vyšší bude, tím lépe pro vás. Jen tak vykouzlíte nohy sahající až do nebes. 

5c64926a1e1bfimage.pngZ kolekce: Zara

  • “Zvonáče” tak trochu jinak

Vysoce módní záležitostí jsou zvonové džíny zkrácené délky dosahující nad kotníky. Oproti prodloužené délce bude lichotit ženám hubených postav. Pokud máte hezky tvarované nohy, bez obav si k nim obujte tenisky či jiné botky bez podpatku. Doplňte o bílou košili, kostkované sako a barevnou kabelku. Vykouzlíte tak ležérně elegantní model. Dámy menšího vzrůstu by měly rozhodně sáhnout po platformách nebo blokových podpatcích. 

5c6478bf186ebimage.png

Jak zvonové džíny nosit?

  • Ze “zvonáčů” udělejte vždy dominantu outfitu. Svršky zastrkujte alespoň částečně za horní lem kalhot. Díky tomuto triku vyniknou krásné ženské tvary. 
  • Po vzoru bohémů jej zkombinujte s topy zdobenými volánky a odhalenými rameny či pončem. 
  • Pamatujte na správnou délku nohavic. Džíny do zvonu by při obutí bot měly končit jen pár milimetrů nad zemí. 
  • Pokud máte širší boky a větší zadeček, vybírejte džíny, které se budou od kolen rozšiřovat jen minimálně. 
  • Vysoký pas lichotí každé postavě. V podobě rozšířených džínsů to platí dvojnásob. 
  • Nezapomínejte na doplňky. V tomto případě jsou ideální volbou klobouky, vrstvené náhrdelníky a náramky, výrazné náušnice, zajímavě řešené prsteny a pásky. 

Nenechte si ujít:

Reklama