Znáte to! Valí se to na nás ze všech stran!

Volejte o víkendu za míň!! Volejte o víkendu zdarma!!! Pořiďte si bonus program a můžete volat déle!!!! Volejte za pouhou korunu!!!!!

Občas se k tomu přidá více či méně přihlouplá reklama a mně se z toho dělá husí kůže.

 

Pokud pominu fakt, že většinou si musíte u uvedeného operátora aktivovat a koupit cosi navíc, takže nakonec to volání úplně zadarmo není,  tak existují určité skupiny lidí, kterým to může náramně vyhovovat. Kterým se to i vyplatí a kterým se to líbí.  To beru.

 

Jako zamilovaná žabička bych jistě provolávala svému miláčkovi ty volné minuty, on doufám též, takže bychom viseli na drátě stále…. Pokecat delší čas s kámoškou je taky příjemná záležitost, vyřídit si levně nějaké formality přes telefon taky není k zahození.

 

Přesto se tomu (zatím) bráním a s nikým si levný tarif neudržuju. A ten, co byl s mojí supermatkou, jsem raději zrušila….. Chápete, že jsou lidi, kteří vás dokáží otravovat nekonečnými telefonáty typu: No, co jinak?..........nic…….hm, já si taky nemůžu vzpomenout………hm……tak nic……..hm…… nojo no………hm……

…..a co ještě?.......však říkám – nic………no jo……..atd. a do nekonečna….

To mě deptá.

No řekněte, znáte taky někoho, kdo takhle RÁD telefonuje, nebo jsem jediná, která má ráda telefonování výstižné, jasné, k věci ale s milým přistupem, a hlavně co nejkratší…..????

 

Musím říct, že jediným receptem na výše uvedený případ je dražší tarif. To byste nevěřili, jak se pak takový člověk naučí telefonovat výstižně, stručně a jasně. Ovšem bez řečí o tom, jak toho dotyčného nemám ráda, se to neobešlo….

 

Renata

 

 

Milá Renato,
děkuji za Tvůj vtipný příspěvek. Opravdu mě pobavil. Při popisu Tvého telefonování se svou maminkou si nemohu nepoložit otázku: jsou opravdu všechny matky úplně stejné? Telefonické rozhovory s mou maminkou totiž vypadají dost podobně. :o)))

 

 

Vaše víkendová editorka

Reklama