Na přelomu prázdninových měsíců proběhla díky společnosti Pharma Agency, která přináší na náš trh probiotika www.probiotika.cz nebo www.dophilus.cz na stránkách www.zena-in.cz soutěž o pobyt pro dva v penzionu Level přímo v srdci Krkonoš
. Výherkyně soutěže se mohly těšit na týdenní nebo víkendový pobyt v nově zařízeném penzionu Level v Peci pod Sněžkou.

Penzion Level www.penzionlevel.cz  v samém srdci Krkonoš poskytuje ubytování pro dvacet osob ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Ubytování je nabízeno se snídaní, pro hosty je k dispozici vybavená kuchyňka. Restaurace, jejichž služby jistě oceníte, jsou hned v těsném sousedství penzionu.

 

Poloha penzionu Level je ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku. Ale nejenom v létě je zde host v centru dění. V zimních měsících oceníte pouhých pět minut vzdálený lyžařský areál Ski Pec.

 

Měli jsme možnost vyslechnout odezvy čtenářek, které pobyt v penzionu Level vyhrály.

Všechny byly mile překvapeny krásným zařízením penzionu a velice milým personálem. Co mnohé z nich doporučily, je výlet na Sněžku, ten prý nesmíte vynechat. Lanovkou se lze dostat za pěkného počasí až nahoru na Sněžku, odtamtud pěším výletem na Luční boudu a zpět Obřím dolem až do Pece.

 

V okolí penzionu máte opravdu mnoho možností, jak zde strávit příjemné chvilky vaší dovolené. Pokud nebudete mít zrovna chuť podnikat pěší túry nebo v zimě využít možnosti lyžování, můžete využít služeb sportovního centra hotelu Horizont s bazénem, posilovnou, squashem a dalším sportovním vybavením.

Pokud se rozhodnete objevovat krásy místní přírody, značené turistické trasy vám dovedou do míst s krásnými vyhlídkami na Sněžku, k rozhlednám a rašeliništím. Možností je zde opravdu mnoho. Některé z nich najdete i na stránkách www.krnap.cz.

 

A kde se toulaly naše čtenářky?

 

Výprava na Sněžku

Z pece pod Sněžkou lanovkou výjezd na Růžohorky, díky špatnému počasí lanovka dál nejela. Výstup na Sněžku, pěší túra na Luční boudu a zpět do Pece přes Obří důl.

 

Výlet z Velké Úpy

Velká Úpa, ze které jezdí lanovka na Portášky, pak pěší výlet na Pěnkavčí vrch, na Janu a zpátky do Velké Úpy.

 

Jánské Lázně – Lesní bouda

Autobusem do Jánských Lázní, odtud lanovkou na Černou Horu, dále na rozhlednu s výhledem na Sněžku a okolní krajinu, dále přes Kolínskou boudu, Pražskou boudu na Lesní boudu s výhledem na Sněžku, kde můžete ochutnat domácí mléčné výrobky.

 

Černý důl

Přesun autobusem z Pece do Černého dolu, údolím říčky Čisté k Tetřeví boudě a zpátky do Pece.

 

 

Více o Penzionu, kde strávily dovolenou naše čtenářky, najdete na www.penzionlevel.cz

 

Variant, kam se podívat, je spousta. Která místa máte v Krkonoších nejraději vy? Máte je raději v zimě, nebo v létě?

 

Na fotografie z penzionu Level a kouzelných Krkonoš se můžete podívat v naší fotogalerii ZDE

 

 

Již nyní se můžete těšit na novou soutěž o zimní pobyt v penzionu Level, kterou vám přinese www.zena-in a společnost Pharma Agency www.probiotika.cz nebo www.dophilus.cz.

Na soutěž se můžete těšit na přelomu října a listopadu.

 

Reklama