Lidé se rádi stýkají s těmi, kteří jim „voní“. První dojem je v mezilidských vztazích často rozhodující a čich je smysl, který při tom hraje důležitou roli. Nepříjemné pachy nás často mohou zradit a přivést nás do skutečně neutěšené situace. V posledních letech se i u nás již rozšířily znalosti o účinnosti přípravků proti pocení, a tak se i „naše“ léto stává snesitelnějším. I přesto je však stále ale bohužel mnoho těch,  kteří zůstávají vůči používání deodorantů a antiperspirantů imunní a dokáží tak znepříjemnit život nejen sobě, ale především svému okolí.

 

Deodorant nebo antiperspirant?

V základním dělení odlišujeme dvě podkategorie deo přípravků – deodorant nebo antiperspirant. 

 

·     Deodorant s obsahem alkoholu je přípravek, který nás „pouze“ navoní, ale nezabrání vzniku nepříjemného potu. Deodoranty v portfoliu značky Fa reprezentují pouze deospreje.

 

·     Antiperspirant účinně chrání proti pocení a eliminuje tak vznik nepříjemného pachu. K tomu dodává tělu příjemnou jemnou vůni. Vybrat si můžete hned z několik variant přípravků: deo sprej, deostick, roll-on či deo gel.

 

Nyní, když známe rozdíl mezi antiperspirantem a deodorantem, představme si portfolio bojovníků s pocením značky Fa, kteří nám pomohou nejen v létě. Máme opravdu z čeho vybírat.

 

Fa deospreje

 

Deospreje Fa dělíme do dvou základních skupin: Fresh nabízející pouze osvěžující vůni bez antiperspiračního účinku a antiperspirační DRY + zabraňující pocení.

 

„Voňavá“ řada Fa Fresh  je novinkou tohoto léta a nabízí šest různých variant:

·         letní vůně plná slunce So Sunny

·         něžná dívčí vůně Pink Paradise

·         jemně kořeněná vůně Spicy Black pro muže

·         a tři unisexové varianty Sport, Aqua a Cool Dive - deodorant s vůní moře.

Orientační maloobchodní cena je 69,90 Kč

 

Antiperspirační řada Fa DRY+ mimo jiné neobsahuje alkohol, zabraňuje pocení až o 30 % a snižuje i možnost dráždivých reakcí při styku s pokožkou. Vybírat můžeme z následujících variant:

-          něžná květinová vůně Spring Flower

-          jemná vůně Sensitive ideální pro použití po holení

-          dále extra účinná varianta Sport Active speciálně určená pro ženy, které rády sportují

-          Soft pro hedvábně jemnou pokožku.

Orientační maloobchodní cena je 74,90 Kč

 

Fa deosticky

 

Řadu deosticků Fa tvoří pouze antiperspiranty, a tudíž si pro horké letní dny bez pocení stačí už jen vybrat jednu z pěti variant, která bude nejvíce vyhovovat našim požadavkům.  Orientační maloobchodní cena je 75,90 Kč.

 

·     Fa Clear Active DRY+ obsahuje složku Purium®, která zaručuje, že vaše oblečení zůstane čisté a beze skvrn. Složka Purium® byla speciálně vyvinuta tak, aby minimalizovala vznik nevzhledných bílých skvrn na tmavém a černém oblečení, takže při jeho použití si můžete být jista, že vaše slavnostní halenka bude vždy perfektní a vy si budete moci každou minutu slavnostní příležitosti sebevědomě užít bez jakýchkoliv omezení.

·     Fa Sport a Fa Sport Active DRY+  jsou obohaceny o vysoce účinné složky, které zaručí mimořádně silnou ochranu před vznikem potu, a jsou tedy ideálním společníkem třeba do posilovny nebo při jiných sportovních činnostech, kdy je naše tělo vystaveno extrémní zátěži. Určitě své uplatnění najdou i v nadcházejícím létě nebo při nejrůznějších stresových situacích, kterým je každá žena tak často vystavena

 

·     Fa Sensitive DRY + a Fa Soft DRY+ mají za úkol pečovat především o citlivou pokožku. Obsahují 0 % alkoholu, jsou velmi jemné k pokožce a lze je tedy použít i po holení, kdy je kůže citlivá a podrážděná. Speciální zjemňující přísady pokožku navíc zanechají sametově hebkou.

 

 

Fa roll-ony

 

Roll-ony, které nám do podpažních jamek nanesou gel  pomocí kuličky, jsou také oblíbenou formou boje s nepříjemnými pachy. Všechny Fa roll-ony jsou antiperspirační a účinně tak opět zabraňují tvorbě potu.  Orientační maloobchodní cena je 64,90 Kč.

 

      Vybírat můžeme ze šesti variant: tmavě modrá Sport, světle modrá Aqua, bílá Clear Active DRY+, Soft DRY+ s hedvábnými proteiny, Sensitive DRY+ pro citlivou pokožku a sněhobílá květinová Spring Flower DRY+

 

Fa deogely

 

Pro ty, které preferují čiré gely, jsou v portfóliu Fa připraveny dvě antiperspirační varianty. S tmavě modrým víčkem extra účinná varianta Sport a jemná varianta Sensitive s bílým víčkem. Orientační maloobchodní cena je 75,90 Kč.

 

 

******

 

Speciálně pro muže – deodoranty FA MEN

 

Aby ani muži nepřišli zkrátka, je pro ně v portfóliu Fa připravena speciální řada FA MEN nabízející divokou svěžest určenou jen a jen pro ně.

 

Muži si tak mohou vybrat účinné zbraně v podobě antiperspirantů buď ve formě deospreje nebo deosticku, a to v těchto vůních: mužná „nakopávající vůně“ Kick Off,  dále osvěžující vůně máty a koření Easy Go určená pro muže pohodáře (pouze DEO stick), dále Boost-up povzbuzující vůně, dodávající energii (pouze DEO stick) a osvěžující Be Free v podobě deospreje.

 

 

Reklama