Schwarzkopf LOOKS 2012

Kolekce Schwarzkopf LOOKS se stala synonymem pro módní vzrušující účesy, které vycházejí z nejnovějších trendů a jsou určeny pro každodenní nošení. Také letos si můžete vybrat mezi čtyřmi vlasovými styly - Bedlam Almighty, Overculture Envoy, Newtral Goddess a Saint Econic, které představují dokonalou souhru osobnosti, barvy a střihu. Nechte se inspirovat a vyberte si z letošní kolekce Schwarzkopf LOOKS 2012 ten „svůj“. Přinášíme tipy, jaké přípravky můžete pro vytvoření těchto účesů použít.

Schwarzkopf LOOKS

Bedlam Almighty (modelka Hye Jung Lee)

 • Schwarzkopf LOOKSPředpokladem pro vytvoření účesu je tmavý odstín vlasů. Zvolte například pěnovou barvu Perfect Mousse, odstín 400 Tmavě hnědý.
 • Vlasy umyjte šamponem Gliss Kur Ultimate Volume, který jim dodá více objemu již během mytí, aniž by je zatížil.
 • Důležitým krokem je styling. Pokud máte vlnité nebo kudrnaté vlasy, je potřeba je zkrotit a uhladit. Toho jednoduše docílíte použitím sady got2b blow it straight.

Barva: PERFECT MOUSSE

Look- Pěnová barva s velmi pohodlnou a jednoduchou aplikací.
- Díky šetrnému složení bez amoniaku a výtažkům z orchideje a sojovému proteinu je tato barva rovněž velmi šetrná k vlasům.

DMOC: 139,90 Kč

LookPéče: GLISS KUR ULTIMATE VOLUME

- Šampon obohacený o tekutý mořský kolagen pro objem a regeneraci bez zatížení.

DMOC: 74,90 Kč

LookStyling: got2b BLOW IT STRAIGHT

- Stylingová sada umožňuje mít vlnité a nepoddajné vlasy dokonale pod kontrolou. Dodá jim hladkost a lesk, který vydrží po několik umytí.

DMOC: 199,90 Kč

Overculture Envoy (modelka Elisa Sednaoui)

 • LookPrvním krokem pro vytvoření tohoto účesu je barvení. Zvolte barvu, která podtrhne přirozený odstín a krásu vašich vlasů (například Natural & Easy, odstíny 536 Světle zlatoplavý makadamiový oříšek nebo 560 Světle hnědý kašmír).
 • Aby účes působil vždy dokonale, je třeba vlasy pravidelně regenerovat. Používejte bezoplachovou péči Schauma Cream & Oil, která regeneruje poškozené vlasy a chrání před třepením konečků.
 • Ke stylingové úpravě použijte lak na vlasy Taft Volume s mega silnou fixací, který dodá vlasům objem a účes zafixuje až na 48 hodin tak, že drží v každé situaci.

Barva: NATURAL&EASY

Look- Barva na vlasy obsahuje olej z para ořechů a prvosenkový olej, které zvýrazní barevné odlesky, díky nimž vlasy získávají přirozeně krásný vzhled.

DMOC: 129,90 Kč

LookPéče: SCHAUMA CREAM & OIL BEZOPLACHOVÁ PÉČE

- Je určena pro suché a poškozené vlasy s roztřepenými konečky.

DMOC: 79,90 Kč

LookStyling: TAFT VOLUME S MEGA SILNOU FIXACÍ

- Receptura obsahující kolagen přináší ještě větší push-up efekt. Lak dodá vlasům dvojnásobný objem, aniž by je zatížil. Nabízí mega silnou fixaci, a to až na 48 hodin.

DMOC: 96,90 Kč

Newtral Goddess (modelka Iris Strubegger)

 • LookZákladem pro vytvoření tohoto stylu je barvení vlasů. Dopřejte jim tmavé matné odstíny. Zvolte například Palette Mousse Color, odstín 100 Černý.
 • Pro péči o vlasy použijte novinku značky Schauma - šampon řady Schauma Cream & Oil s krémovým složením a s přídavkem arganového oleje, který regeneruje poškozené vlasy a roztřepené konečky.
 • Pro vytvoření tohoto stylu je nezbytný objem, který důkladně zafixujete. Aby váš účes dlouho vydržel, použijte pro závěrečný styling V12 Power Speed gel, který umožňuje nejsilnější fixaci účesu od Taft Looks, a zároveň neuvěřitelně rychle schne.

Barva: PALETTE MOUSSE COLOR

Look- Pěnová barva se svěží ovocnou vůní je obohacená o výtažek z jahod a zanechává vlasy nádherně voňavé. Snadno se nanáší. Vlasy se navíc krásně lesknou a na dotyk jsou hebké a poddajné.

DMOC: 124,90 Kč

LookPéče: SCHAUMA ŠAMPON CREAM & OIL

- Šampon s krémovým složením regeneruje poškozené suché vlasy a roztřepené konečky.

DMOC: 59,90 Kč

LookStyling: TAFT LOOKS V12 POWER SPEED GEL

- Zajistí fantastickou úroveň fixace. Díky technologii Speed Hold na vlasech rychle zasychá.

DMOC: 96,90 Kč

Saint Econic (modelka Hana Jiříčková)

 • LookVlasy obarvěte tak, aby získaly přirozený prosluněný vzhled. Použijte například Palette Intensive Color Cream, odstín N12 Ledový světle plavý.
 • Aby byly vaše vlasy dokonale regenerované, dopřejte jim péči v podobě Gliss Kur Ultimate Volume Expres regenerační pěny, která vašim vlasům poskytne péči i objem bez zatížení.
 • Tím pravým produktem pro styling je Pěnové tužidlo Taft Volume s mega silnou fixací, které zvětší objem

Barva. PALETTE INTENSIVE COLOR CREAM

Look- Intenzivní barva s pečující recepturou. Složení obsahuje mateří kašičku. Pro zářivé světle plavé odstíny plné okouzlujícího lesku.

DMOC: 94,90 Kč

Péče: GLISS KUR ULTIMATE VOLUME EXPRES REGENERAČNÍ PĚNA

Look- Revoluční pěnové složení a velice snadná aplikace. Receptura s tekutým mořským kolagenem dokáže zvětšit objem vlasů již od kořínků, posílit jejich strukturu a regenerovat je bez zatížení.

DMOC: 139,90 Kč

LookStyling: PĚNOVÉ TUŽIDLO TAFT VOLUME S MEGA SILNOU FIXACÍ

- Zvětší objem účesu na maximum. Pro extra push-up efekt se aplikuje ke kořínkům vlasů, které přitom zůstanou lehké jako pírko.

DMOC: 96,90 Kč

Reklama