miss

Již za několik málo týdnů bude korunována nová česká královna krásy, Česká Miss 2011. O titul se bude poprvé v historii soutěže ucházet celkem 14 finalistek z jednotlivých krajů naší republiky. O vítězce České Miss 2011 rozhodnou televizní diváci v průběhu finálového večera, který odvysílá v přímém přenosu TV Prima. Po několika letech tak bude zvolena jediná vítězka - dívka oplývající krásou těla i ducha.

Již nyní však můžete pro dívky hlasovat on-line a rozhodnout tak o vítězce, která získá titul Česká Miss Internet 2011.

Hlasování o Českou Miss Internet 2011 probíhá již od 4. 2. prostřednictvím portálu Seznam.cz, který je mediálním partnerem soutěže Česká Miss 2011. Na stránku, jež přímo umožňuje hlasování, se dostanete jednoduše–zadáním adresy www.ceskamiss.seznam.cz.

Českou Miss Internet 2011 je možné prostřednictvím internetu volit do 17. března 2011.

V předchozích ročnících byla Miss Internet volena přes placené SMS. V letočním roce je historicky poprvé Miss internet volena pouze prostřednictvím internetu. „Síla internetu je zcela evidentní v silném nárůstu počtu hlasů. Již v průběhu prvního týdne hlasovalo více než 42 000 lidí. V loňském roce hlasovalo 2757 lidí za celé hlasovací období,“ říká Michaela Losertová z portálu Seznam.cz

Nezapomeňte se tedy do hlasování zapojit a během finálového večera České Miss 2011 se pak nechte překvapit, zda titul vyhrála vaše favoritka. Více o jednotlivých dívkách najdete na webuwww.ceskamiss.cz, v osobních profilech dívek na Lidé.cz, nebo na profilu Česká Miss na Facebooku.

Reklama