Nejlépe oblékanou celebritu volí kde kdo. My pro tentokrát uděláme výjimku a zvolíme si pravý opak. Celebritu nejhůře postrojenou. Zalovila jsem v archivu a vybrala jsem vám čtyři kandidátky, které svými kreacemi pravidelně zásobují naší rubriku Módní policie.

Neříkám, že jim to někdy nesluší, to bych jim jistě křivdila, ale znáte to, i mistr tesař se někdy utne a šlápne vedle, ať už záměrně, z nedostatku vkusu, nebo se prostě jen tak chybička vloudí a model, který by jinak vypadal dobře, něčím nevhodným „zazdí“.

Rozdělila jsem je do těchto kategorií:

Strašidlo záměrné: Lady Gaga

Dělat ze sebe maškaru je pro ni zábavou, nutností a jakousi značkou. Bez bizarních převleků, provokativního líčení a účesů by to nebyla ona. Zpěvačka, která si říká Lady Gaga, své kreace nenosí jen na koncertních podiích, ale šokuje jimi své fanoušky i odpůrce na ulici, na večírcích, během přesunů v rámci turné, a stírá tak rozdíl mezi jevištním kostýmem a „civilem“.

strasidlo

Strašidlo profesní: Mary-Kate Olsenová

Sestry Olsenovy se proslavily jako dětské herecké hvězdičky, ale poslední dobou se věnují spíše stylingu a módě. Ale když se podíváte na jejich oblečení, často vás napadne rčení o kovářově kobyle. Zvláště známější z dvojčat Mary-Kate Olsenová se někdy dokáže vyzdobit, postavit a zatvářit, že byste jí dali korunu.

strasidlo

Strašidlo z donucení: Sarah Jessica Parkerová

Hvězda Sexu ve městě Sarah Jessica Parkerová je považována za módní ikonu. Často uvádí módní stylistku seriálu Patricii Fieldovou jako svůj velký vzor a učitelku. Většina hadérků je pastvou pro oko, ale nad některými zůstává rozum stát a ptáte se, co tím chtěl básník říct. Byl to režijní záměr? Proč má mít zrovna v tomto obraze takovou ránu? Docela by mě zajímalo, jestli všechny ty úlety oblékla dobrovolně, nebo z donucení. 

strasilo

Strašidlo od přírody: Mischa Bartonová

Mischa Bartonová se dokáže vymódit naprosto bezkonkurenčně. Podivné čelenky vlastní výroby, přepísknuté líčení s urousanými vlasy a neuvěřitelný pelmel vintage stylu, hippie a trendových kousků zakončený většinou nevhodnými botami - to vše dohromady působí tak nějak ušmudlaně.

Ale to je jen můj názor, s kterým se nemusíte ztotožnit.

strasidla

Hlasujte sami v naší anketě.