syossVdechněte vlasům život s novinkou Syoss Beauty Elixír

Problémy se suchými a lámavými vlasy trápí mnoho žen. Na vině bývá často každodenní stres a namáhání vlasů, jež mohou vlasová vlákna vysušovat a následně poškozovat, obzvláště během zimních měsíců. Řešení nabízí značka Syoss, která nyní přichází s novinkou Syoss Beauty Elixír, intenzivní hydratační vlasovou péčí za atraktivní cenu. Tato skvělá inovace na olejové bázi obsahuje vysoký podíl pečujících olejů, které se rychle vstřebávají do vlasů, čímž vyživují a uhlazují vlasová vlákna. Umožňují tak dosažení viditelně krásnějšího lesku bez nadměrného zatěžování vlasů.

Zdravé vlasy zadržují vlhkost hluboko uvnitř své struktury. Jsou-li však vystaveny škodlivým vnějším vlivům jako je vítr, příliš nízké či vysoké teploty, kulmování, žehlení nebo fénování, vlhkost se rychle ztrácí. To se negativně podepisuje na vzhledu našich vlasů.

Syoss Beauty Elixír je obohacen o výběrové mikro oleje, které se rychle odpařují. Po aplikaci okamžitě pronikají hluboko do vlasové struktury, čímž pomáhají pečovat i o velmi poškozené vlasy a obnovují jejich přirozenou krásu. Tyto vyživující oleje vlasy uhlazují a propůjčují jim více pružnosti a fascinující lesk dokonce už po prvním použití.

Přípravek Syoss Beauty Elixír vytváří kolem jednotlivých vlasových vláken neviditelnou ochrannou vrstvu, aniž by přitom zanechával stopy mastnoty. Tuto inovaci značky Syoss lze rovnoměrně aplikovat do vlasů, přičemž jemné oleje se okamžitě vstřebají a jejich pečující složky tak mohou ihned začít působit, aniž by vlasy příliš zatěžovaly.

Ať už byly vlasy poškozeny nadměrným stylingem, trpí kvůli extrémním zimním teplotám nebo jsou jen přirozeně suché, nový Syoss Beauty Elixír jim pomůže znovu vdechnout život. Tento inovativní elixír lze přitom použít mnoha různými způsoby a obnovit tak přirozený lesk a poddajnost vlasů.

Způsoby použití:

  • Před mytím vlasů - poskytnete vlasům extra péči a zamezíte jejich zacuchání během mytí šamponem. Vhodné zejména pro poškozené vlasy.
  • Po mytí vlasů - vlasy neoplachujete, elixír v nich ponecháte, aby je hydratoval a uhlazoval. Lze ho také nanést zvlášť na konečky vlasů jako ochranu před jejich třepením.
  • Jako závěrečný zkrášlující přípravek či kdykoli během dne, aby vlasy získaly výjimečnou hladkost, a zároveň byly chráněny před vlivy počasí v průběhu dne. Elixír zamezuje zacuchání vlasů a je rychlým a jednoduchým stylingovým řešením pro neposlušné odstávající vlasy. K dosažení požadovaného efektu stačí jen pár kapek přípravku Syoss Beauty Elixír. Vlasy tak budou viditelně poddajnější a lesklejší.

Nový Syoss Beauty Elixír se na pultech obchodů objeví v lednu 2012 za doporučenou cenu 199,90 Kč. Jde o nejnovější přírůstek řady profesionální vlasové péče Syoss. S tak fantastickým výběrem vysoce výkonných produktů, které jsou navíc dostupné za atraktivní cenu, budou vaše vlasy vypadat stále jako po návštěvě kadeřníka.

 

Reklama