Při pročítání vašich příspěvků jsem narazila na dva svým způsobem zvláštní - neznám jiné ženy, které by měly podobnou závislost. Je to opravdu zajímavé!

Čtenářka TAMULE nám napsala, že má ráda štafle a nářadí, Tamichita se zase neobejde bez umytých vlasů a žvýkačky. Děkuju za oba příspěvky.


Moje závislost je na štaflích a nářadí. Kamarádka říká, že bych už měla asi někam zajít.... Léta jsem při věšení záclon čekala, kdy si srazím vaz, tak hrozně jsem toužila po štaflích, ale nikdy mi na ně nezbylo. Až byla jednou akce a já měla po výplatě, tak je mám - jmenují se Vendelín. Když mají svátek, vždy je jdu pohladit. A co mi už posloužily. To víte, co si člověk neudělá sám - tu malování, obklad stropu, záclony, výměna světla atd. Je to moje láska. A vrtačka, šroubováky, metr, špachtle, to mi přijde jako samozřejmost. Asi není, když se každou chvíli někdo diví, že mám prý „všechno“. Věčně někdo něco potřebuje a chodí za mnou. Nechápu jak bez těchto věcí může někdo existovat a rozhodně se této mé závislosti nemíním zbavovat. Momentálně toužím po instalatérském klíči, tom velikém. Je úžasný.

TAMULE


Přeji krásný den všem závislačkám :)

Ve svém životě jsem měla a mám nějaké ty závislosti.

Dříve jsem hodně kouřila, ale to je naštěstí minulostí! Byl to celkem krutý boj, ale já vyhrála 1:0  :o)

K mým celoživotním závislostem patří žvýkačky a ústní hygiena všeobecně a umývání vlasů. Možná se Vám to zdá divné a říkáte si, že každý chce mít čisté vlasy a svěží dech. Nicméně mám pocit, že tohle závislost je, protože mě to doslova a do písmene obtěžuje, ale nemůžu říct ne.

Každé ráno první věc co udělám je, že si musím umýt vlasy, i když nejsou mastné a já vím, že s nima vlastně není nic špatně, tak musím. Pokud bych si je byť jednou jedinkrát neumyla, nedokážu vyjít na ulici, nedokážu komunikovat s lidmi a nedokážu se jim podívat do očí. Jsem pak tichá, snažím se nemluvit, aby si mě nikdo nevšiml. Ted si možná říkáte, že nejsem normální... ale já za to nemůžu.

Co se týká žvýkaček, někde jsem teď slyšela, ze průměrný Čech vyžvýká cca 130 žvýkaček za rok. Tak nad tím jsem se musela zasmát, protože já za den vyžvýkám balíček a půl! Dříve, když jsem chodila do práce a nebyla na MD, tak to byly i 2 a více. V kabelce mám neustále zubní nit.

Tak to jsou mé závislosti, které mě svým způsobem obtěžují.

Tamichita

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Prosím, příspěvky už neposílejte! Kolem čtvrté hodiny se dozvíte, která z vás za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE.

kafe

Reklama