Zametání, hrabání a úklid zahrady obecně nemusí každý považovat za zábavu, ale s nářadím Fiskars si můžete podzimní námahu výrazně usnadnit.

fiskars6Ať už jde o hrabání trávníků pokrytých listím, zametání prachu a nečistot, čištění zanesených okapů zanesených nebo prořezávání větví, na všechny tyto práce má Fiskars účelně navržené, odolné ergonomické nářadí.

Hrábě na listí Fiskars Solid™  (k dispozici ve dvou velikostech - M a L) jsou výborným nástrojem pro začátek. Stejně tak se bude pečlivým zahradníkům k podzimnímu úklidu hodit víceúčelové koště Solid™ se dvěma řadami štětin PowerClean™– první vnější řadou z hrubších a vnitřní řadou z jemnějších štětin – a obloukovým tvarem, díky čemuž je zametání jednoduché. Všechny tři nástroje z řady Solid™ mají hliníkové násady s otvory pro zavěšení na jejich koncích pro snadné skladování. Jsou lehké, ale zároveň silné a flexibilní.

Je vaše zahrada po důkladném úklidu pokryta kopečky shrabeného listí? Lehký, skládací a tím pádem snadno skladovatelný vak na listí s kapacitou 172 litrů  zajistí, že veškerý zahradní odpad bude šikovně shromážděn a vyhozen s minimem námahy.

Fiskars QuikFit™- všestranný pomocník
K výše uvedeným produktům nabízí Fiskars pro podzimní úklid tři již prověřená řešení z řady multifunkčního nářadí QuikFit™. QuikFit™ kartáč na spáry je osazen pevnými ocelovými dráty, a proto je dokonalým nástrojem pro vyčištění chodníků od mechu. Navíc vestavený hrot snadno odstraňuje hlubší plevel ze škvír mezi dlažbou.

Fiskars QuikFit™ čištič okapů vyčistí listí a další nepořádek z okapů díky důmyslné kombinaci kartáče a škrabky v jednom nástroji. Dosáhne až do výšky 6 metrů od místa držení nástroje, protože se používá s teleskopickými násadami. Díky nim pak můžete lehce použít i QuickFit™ zahnutou prořezávací pilu, která je perfektním nástrojem pro zbavení stromů suchých mrtvých větví. A to vše pěkně v bezpečí ze země.

fiskars6

Produktová specialistka Fiskars, Samuele Machi k tomu dodává: “Pro zahradníky je to náročné a rušné období a my jsme rádi, že jim můžeme nabídnout přesně to, co potřebují, aby dokonale připravili své zahrady před zimou.”

fiskars7O Fiskars
Fiskars je přední společnost, která nabízí funkční, uživatelsky přátelská a nadčasová řešení pro domov, zahradu a outdoor. Skupina Fiskars vlastní rozsáhlé portfolio mezinárodně známých značek jako například Fiskars, Iittala, Gerber a Buster.  Byla založena v roce 1649 a je tak nejstarší finskou společností. Její kořeny vedou do vesnice Fiskars, idylického centra umění a designu, kde se potkává moderní estetika s tradicí starých řemesel. 

Více inspirace najdete na stránkách www.fiskars.cz

 

Reklama