Příčesky jsou lákavou alternativou, jak oživit, zkrášlit, nebo téměř zcela změnit dámský účes. A nemusíte měnit střih ani barvu, nemusíte navštívit kadeřnici, vše zvládnete doma za pomoci několika vlásenek.

Plesová sezona, která je právě v plném proudu, je určitě pro každou z nás výzvou: Co s vlasy, aby nevypadaly všedně? A právě příčesek vám může udělat skvělou službu.

Proto se pro něj rozhodla i modelka Simona Krainová. Na sobotním Plese v opeře se objevila s mohutným příčesem, kterého jste si nemohli nevšimnout:

simona

foto: isifa.com

Simoně to jako mamince dvou dětí sluší, šaty od návrhářky Kateřiny Geislerové byly nádherné, Simona je navíc skvěle doplnila krásnými visacími náušnicemi, rudou rtěnkou a očními linkami - to je klasika, která nikdy nezklame.

Když ale přemýšlela o slavnostním účesu, mohla si dát podle nás přece jen víc načas... Záměrně rozčepýřený cop měl zřejmě její look lehce „shodit“ (nebo oživit?), výsledkem je ale spíš dojem, že si Simona místo kožešinového boa na poslední chvíli omylem přehodila přes rameno zacuchaný smeták, jehož násadu schovává za zády. Tak aspoň její falešný cop působí na nás.

Nebo se mýlíme? Jak se líbí Simonin plesový účes vám?

Reklama