Právě odstartovala dnešní soutěž! Nazval jsem ji zvířátková-hádanková a nebylo to vůbec náhodné pojmenování. Cílem hry je totiž uhodnout správně jedno konkrétní zvíře!

Jak budeme hrát?

Pravidla jsou trošíčku komplikovanější, ale doufám, že je všichni pochopí - tedy, že je vysvětlím srozumitelně (když tak se mě ptejte v diskuzi).

Pod sedmi dnešními (17. února 2010) novinkami se objeví hádanka a u ní tři možné odpovědi. Ke každé odpovědi dostanete formou nápovědy odkaz na článek, pod který jsem ukryl grafickou indicii. Ale pozor, jen u správné odpovědi (bude to vždy jen jedna) najdete správnou indicii. Ostatní dvě jsou „klamavé".

Fungování indicií: Znáte hru šibenice? Tak podobně fungují i moje indicie. Najdete na nich vždy písmenka a čárky, které označují počet písmenek. Cílem je, správně rozluštit jedno konkrétní zvíře.

První hádanka je již pod touto novinkou! Další hledejte v novinkách dnešního vydání.

Příklad

Najdete indicii...
--H---
Potom najdete indicii...
K-----

A tipnete si, že odpověď je: KOHOUT.

Aby to nebylo moc jednoduché, hledám zvíře, které lze složit pouze ze správných indicií (tedy z těch, které najdete po správném zodpovězení každé hádanky). Ostatní dvě zvířata mě nezajímají.

Čas nehraje roli. Respektive hraje jen malou. Poslední indicii vydám ve 12.30 hodin a odpovědní box, který najdete zde:

Vítěze a hledané zvíře vyhlásím v dnešní závěrečné novince.

Kdo napíše odpověď do diskuze pod tímto, nebo jiným článkem, bude automaticky diskvalifikován.

Uf... je to těžké? Doufám, že moc ne.

Co získá vítěz?

Aby to vaše slapské zvíře pěkně vonělo, mám pro vítěze soutěže kosmetický balíček L´Óréal men expert. Návdavkem dvě krabičky kondomů... Pane jo, to budou divoké noci se zvířetem!

Hádanka první: Zvířátkovo-hádanková soutěž!

Dvě sestry se dlouhou dobu neviděly, a tak se dohodly, že se navštíví a seznámí se se svými dětmi. První žena měla jednoho syna a dvě dcery a druhá dva syny a dvě dcery. Kolik sester se tu potkalo?

  • a) dvě (indicie: rubrika Vztahy a sex, 2. února 2010)
  • b) tři (indicie: dnešní vydání, rubrika bulvár)
  • c) šest (indicie: rubrika Domácnost, 4. února 2010)
Reklama