„Hele, medvěde, budeme si zase vykat, jo?"

Jo? No to teda di do prdele, zajíčku! Proto jsem se neposadil vedle tvojí nory, abys mi kazil den!"

Hele, medvěde, s jezevcem si tykám, ale jezevec mi nerozdupal předsíň a nechodí mi každý den ráno sedět před noru a nadávat!"

Povidám, táhni ty koule chlupatýho hnisu, uválená z hoven."

Hele, medvěde, já si prostě myslím, že kdybychom si zase vykali, tak bychom se mohli bavit normálně. Vždyť já bych ti taky vykal. Tak co, pane medvěde? Já už teda vykám, jo?!"

Ty zfrustrovanej debile! Ty řitohnide, snad si nemyslíš, že si sem chodím sedat, abych se zeptal na tvý zdraví, kebule vylízaná? Že se zajímám vo ty tvý blbý řeči, vo ty tvý mrňavý hnusný fagany, co se mi pletou pod tlapama? Já si sem, kurva, chodím tahat žihadla vod těch zasranejch včel, co se furt vometaj kolem těch svejch úlů! Na co by mi asi bylo si s tebou vykat?"

Hele, jezevci, mně to je strašně trapný, ale nemohli bychom si zase vykat?"

No to si děláš srandu, zajíci! Známe se pět let, moje žena chodila s tvojí na trávu eště na střední, naše mladý byli spolu loni na rekreaci za posedem? Zajíci, dyť eště včera jsme spolu čurali myslivcovi do holínky a ty mi teď přijdeš říct, že si budem vykat? Co jsem ti udělal?!"

No já bych potřeboval, abychom si zas vykali s medvědem, víš? Že by na mě nebyl třeba tak sprostej. S veverkou dobrý, i s lasičkama, když je nějakej problém, tak si to normálně vyříkáme. Ale třeba s tchořem už to teda často není nic moc. Já jsem myslel, že kdybychom si vykali všichni, víš... taková úcta že by v tom byla... Mezi náma by se přece nic nezměnilo. Nebo jo?"

A vy byste teda, pane zajíci, se mnou pak šel eště čurat do holínek?"

Ne každý si potřebuje jen zanadávat jako medvěd, ne každý je kamarádským jezevcem. Bude medvěd sprostý na zajíce i při vykání? Obstojí zajícův vztah s jezevcem? Proč jsou spolu vůbec všichni v jednom lese? A jak to vidí lasičky?

A tchoř?

Marcelka


Tak to vidíte. :)

Reklama