Ano, i dnes tu pro vás máme nějaké filmové ukázky, tematicky o zvířatech. Těch se ve filmech vyskytuje opravdu hodně, ať už živých, nebo kreslených.

Podíváme se na tři ukázky, jedna je hraná, další dvě kreslené, ale o nic méně vtipné. Nejdříve tu máme český film Prázdniny pro psa. Vzpomínáte, jak se jmenoval hlavní psí hrdina? V této ukázce se odměnil sám...

Další ukázka je z americké kreslené pohádky Hledá se Nemo, pamatuju si, že to byl tehdy hit, jeden z prvních filmů tohoto druhu. Legendární hláška zní: Ryba je kámoš, ne žrádlo!

A nakonec tu máme Madagaskar a slavnou čtveřici zvířat: hrošici Glorii, žirafu Melmena, lva Alexe a zebru Martyho. V této ukázce přijeli na ostrov a mysleli, že jsou v rezervaci...

Tématem dnešního dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama