Na Brandeis Clinic se Vás ujmou zkušení pracovníci, kteří aplikují kyselinu hyaluronovou na denní bázi již několik let. Výplň rtů nechápeme jako pouhou aplikaci kyseliny hyaluronové do horního rtu, pečlivou prací Vám rty vytvarujeme tak, aby byly plné, měly přirozený vzhled a celkově omlazovaly Vaši tvář.

Aby byl efekt ošetření co nejlepší a trval co možná nejdéle, zaměstnanci Brandeis Clinic používají při práci výhradně kvalitní materiály od prověřených značek.

Méně bolesti, otoků, přirozenější výsledek

Aplikace kyseliny hyaluronové na Brandeis Clinic je šetrná, právě díky tomu, že látku aplikuje zkušený dermatolog a používá kyselinu hyaluronovou, která obsahuje i znecitlivující látku lidocain. Řada pacientů tak nevyužije dokonce ani chlazení rtů pro zmírnění bolesti. Citlivá aplikace nejenže napomáhá skvělému výsledku, ale také snižuje vznik otoků v místě vpichu.

Zároveň, pracovníci Brandeis Clinic zvládají i techniku „tekutého liftingu“, která slouží k výplním vrásek a modelaci obličeje. Tekutým liftingem je možné např. upravit tvar brady či oblasti obličeje v okolí lícních kostí. Právě tyto partie často brání tomu, aby vynikla smyslnost rtů.

Individuální konzultace před samotným zákrokem je u nás samozřejmostí a na její kvalitě si zakládáme, protože pouze pokud dermatolog zná Vaše přání, je schopen Vám doručit požadovaný výsledek.
Ukázky reálných klientů před a po zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou


Díky výše uvedenému se k nám pacientky vrací opakovaně. Vysoká kvalita péče za přijatelné ceny k nám přivádí dokonce i klientelu z příhraničních oblastí Německa, Rakouska a těch částí Velké Británie, které mají přímé letecké spojení spojení s Prahou.
Říkáte si, že to všechno nemůže být pravda, že se určitě jedná jen o „reklamní“ povídačky? Domluvte si konzultaci s některým z našich pracovníků a přesvědčte se o opaku!

Více informací o Brandeis Clinic, zákroku zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou a fotografie před a po ošetření najdete na internetových stránkách www.brandeisclinic.cz, kde také můžete požádat o nezávaznou konzultaci.
 

Reklama