Plastické operace prsou podstupuje čím dál více žen, kterým pomáhá vrátit sebevědomí. Jaké jsou jejich důvody a nakolik jsou prsa po „plastice“ přirozená?

Při kojení jsem měla plná prsa. Po kojení ale splaskla a s nimi i mé sebevědomí,“ shoduje se čím dál tím více maminek. Trápí je velikost prsou, ale i jejich tvar a často také nesouměrnost, kvůli které se necítí žensky. Proto volí plastickou operaci.

Má prsa zůstala nadobro prázdná, podprsenka i výstřih také. A já ztratila i poslední záblesky pocitu ženskosti,“ říká například 31letá maminka Jaroslava.

Nepřirozené „silikony“? Dávno ne

A jak ňadra po zvětšení vypadají? Tak, jak si přeje daná žena. Zkušení chirurgové poradí s volbou implantátů, jejich velikostí i umístěním. Používají se nejen „klasické“ kulaté, ale i anatomické implantáty ve tvaru kapky. Ty vytváří přirozený tvar k nerozeznání od prsou bez implantátů.
5c94dece0f4f5obrazek.png
Dobrý chirurg vám nikdy nedoporučí implantáty, které by pro vás nebyly vhodné, případně by výsledek neodpovídal vaší představě.

Nejde jen o zvětšení

Maminky netrápí jen velikost a plnost prsou. Problém bývá tvar, často i nestejná prsa. I v takových případech dokážou plastičtí chirurgové pomoct. Operace, které se říká modelace prsou, vrátí ňadrům souměrný a mladistvý tvar. Dámy se znovu cítí dobře v plavkách a nemají problém s výběrem podprsenky.

Tento zákrok ženám obvykle velmi pomáhá i po psychické stránce. Ulevuje jim od určitého psychického bloku,“ říká doktor Pavel Horyna z Medicom Clinic o modelaci prsou.
5c94dee9037dfobrazek.png

A samotná klientka paní Jaroslava dodává: „Konečně se líbím sama sobě. Připadám si nepopsatelně žensky. Beze studu si teď kupuji spodní prádlo a moje sebevědomí se konečně ustálilo a stojí už na pevných základech.“

Vyberte si zkušeného chirurga

Ať přemýšlíte o zvětšení prsou, nebo jejich modelaci, vyberte si spolehlivou kliniku a chirurga. Medicom Clinic ročně provede přes 1000 operací prsou a tamní chirurgové vám na základě svých zkušeností poradí, jaké implantáty splní vaše přání o krásném dekoltu. Podívejte se na fotky klientek!

Reklama