Obchodní centrum Šestka ožije v době od 11. května do 3. června 2012 díky interaktivní výstavě modelů, jejichž základním stavebním prvkem jsou kostky LEGO.

Na své si přijdou malí i velcí milovníci této oblíbené stavebnice. Pro děti je připravena velká LEGO a LEGO DUPLO herna, kde si budou moci postavit vlastní modely a rodiče se mezitím můžou pokochat historickými modely lega z roku 1958.

Na návštěvníky dále čekají téměř dvoumetrové modely sestavené z kostiček LEGO a velkoplošné fotografie modelů. Vystavena zde bude také Pirátská loď, Eiffelova věž, dráha Formule 1 nebo kompletní série postaviček Ninjago či domečků Belville. V rámci doprovodného programu se můžete těšit i na řadu soutěží a vyhrát stavebnice LEGO, vstupenky do prvního soukromého muzea LEGO nebo zájezd do německého LEGOlandu.

O společnosti LEGO

LEGO Group založil v roce 1932 Ole Kirk Christiansen. Jméno 'LEGO' je zkratka ze dvou dánských slov a znamená „hrát dobře.“ Společnost prošla z otce na syna a je nyní ve vlastnictví vnuka zakladatele. Za posledních 80 let firma prošla velkým vývojem, kdy z malé truhlářské dílny vyrostl moderní, globální podnik, který je nyní z hlediska prodejů pátý největší výrobce hraček na světě. Mateřské sídlo má v Billundu v Dánsku, ale LEGO produkty jsou prodávány ve více jak 130 zemích světa.

Reklama