Peek & Cloppenburg otvírá svůj první obchod v České republice.

 

Dnes, více než kdy dříve, chtějí lidé v obchodním centru nejen nakupovat, ale také zde něco příjemného zažít. Peek & Cloppenburg tuto možnost nabízí od března v Brně. Ve společnosti exkluzivních módních značek a v krásném prostředí vás zve vychutnat si širokou paletu stylů a nejnovějších trendů od  nejlepších světových návrhářů.

 

23. března otevírá nový obchodní dům P&C své brány. Na prodejní ploše o přibližně 2.700 m² na dvou poschodích se představí mezinárodní svět módy. Budete se zde procházet mezi značkami světových návrhářů: své vlastní oddělení tady mají Boss a Polo Ralph, zastoupeni jsou také Joop, Burberry, G-Star, Tommy Hilfiger, Esprit, Calvin Klein, Versace Jeans nebo D&G. Najdete zde jednoduše vše, co dnes udává styl světové módy.

 

Slavnostní otevření

Ve dnech od 23. 3. do 28. 3. otevření nového obchodního domu náležitě oslavíme.

Hostesky budou rozdávat kolemjdoucím balonky a drobná překvapení. V Exkluzivním oddělení v prvním poschodí je pro hosty zahajovací akce až do 13.00 hodin připravena káva a croissanty. Atmosféru přitom doplní klavírní hudba. Od 14.00 hodin budou u baru nabízeny koktejly. Skupina studentů designu bude kreslit návrhy svých módních vizí a předávat svá umělecká díla zákazníkům. V oddělení Boutique očekávají mladé módní nadšence obzvlášť přitažlivé modely a show „Před a po“ slibuje styling v duchu nejnovějších trendů. DJ se přitom postará o hudbu, která jistě přispěje k pohodové atmosféře.

 

Novým P&C v Galerii Vaňkovka se centrum Brna stane rozhodně ještě atraktivnějším. A zůstane cílem pro procházky za nákupy i dlouho poté, co utichne rozruch kolem jeho otevření.

 

Další informace naleznete na mezinárodních stránkách Peek &  Cloppenburg www.peekundcloppenburg.com.

Reklama