Tak tohle téma mi vážně nedá… horoskopy mě moc baví a čím jsem starší, tím radši na lidi kolem sebe koukám tak trochu skrze ně – často mi to pomůže pochopit něčí chování, které bych jinak třeba šmahem odsoudila.
Já sama to mám se sebou těžké, jsem sluneční býčice, ale ascendent mám ve střelci a Venuši v blížencích… hezký guláš.

Býčice se ve mně určitě projevuje, ale spíš je to takový spodní proud. Navenek jsem hodně zbrklá a pusa mi jede kilometr před mozkem – to ten střelec. Hrůůůza. Abych nezapomněla, v čínském horoskopu jsem Kohout. Taky nic moc. Někdy se nadouvám až k prasknutí, samotné je mi to k smíchu, ale nedokážu to nijak eliminovat… zkrátka každý den je takovým malým bojem se sebou samotnou.

Partnerů už jsem, vzhledem ke svému pokročilému věku, pár vystřídala, a stále jsem navíc (k nelibosti svých stárnoucích rodičů) ve stavu svobodná. Měnili se tak nějak spolu se mnou. Říkám tomu pracovně moje partnerské panoptikum. :)

První láska byla rybička, ale tu bych asi „převálcovala“. Pak to byli dva lvi, jenže mě nebavilo je pořád hladit po hřívě…  Pak ráček – opět ta válcovací tendence, váha – no na zabití  (bohužel mě ale váhy neustále táhnou a chlapa váhu poznám na sto honů) a dokonce dlouho i jeden býk jako já… jenže jsme se neustále „přetlačovali rohama“. :)

Teď jsem ale už dlouho spokojená. Mám blížence s ascendentem ve lvu, který mě nutí se neustále kolem něj nějak „natřásat“… a nenudím se s ním. To je asi to hlavní. (No, takyže to samozřejmě jiskří, o tom žádná). Jak to s námi dopadne, je už určitě taky někde ve hvězdách napsáno, ale tak dalece jim zase rozumět nechci. I když zvědavá jsem jako opice. :)

Multistrada

Zvědavá opice, co nechce nic vědět. To je paradox! Moc se mi líbí Tvůj termín Partnerské panoptikum, to si myslím hodně čtěnářek pobavíš. Mě jsi tím pobavila. Také mám to své.

Ty jsi tedy země zasažená ohněm a on je vzduch zasažený ohněm. Pokud ho necháš zářit (jeho asc.) a vydýcháš jeho „všechno musím zkusit a o všem něco vědět“, mohlo by vám to fungovat.

Trochu „potkat“ byste se mohli jen doma. Býk má zcela jinou představu o domově a jeho fungování interním než Blíženec. Ale zase nevíme, kde má on svou Lunu a jak má obsazený 4. dům. Pokud Tě v něm má, nikdo ho od Tebe neoderve. Přeji Ti krásný víkend a hodně lásky. Míša.

Reklama