Další příspěvek je od čtenářky s nickem louskaček2. Ta nám píše, že na kadeřnici nemá bohužel moc čas a tak zvažuje, že si ji začne objednávát domů. Také řešení:) Krásný den!


 

Patřím k těm co kadeřnictví navštěvují tak maximálně třikrát do roka. Ne proto, že bych nebyla spokojená, neměla na to finance či byla něčím limitována. Nemám na to prostě čas...

A zrovna teď jsem ve fázi kdy je to akutní a už bych někam měla jít. Nosím vlasy od cca mikádového do postupem času tak jak doba plyne a nenavštívím kadeřnictví  až mírně či polodlouhé.

Strašlivě mne štve, že nejsem schopná se dokopat dříve. Samozřejmě, že účes je vždycky střižen na odpovídající délku a pak už vlasy prostě nevypadají nejlépe. Jsem přírodní tmavá blondýna, dávám si světlé a barevné melíry a taky není zrovna krásné vidět jak odrůstají.

Poslední dobou zvažuji novou variantu, kterou vidím nabízet na stránkách pro maminky které sleduji      u nás v okolí a to jsou kadeřnice domů. Ceny překvapivě nejsou vysoké spíše nižší než v kadeřnických salónech a mám pocit, že když už si ji prostě objednám tak přijde a basta. Co se kadeřnictví týče tak to stále odsouvám. Objednání a tak dále stejně jako kosmetiku.

Když jsem byla mladší nechávala jsem se standardně stříhat podle nějaké hvězdy z obrázku časopisu. Občas se kadeřnici povedl podobný účes občas to bylo malinko mimo.

Vždycky jsem chodila spíše na stříhání a melíry vlasy jsem nechávala do délky vlasů na ramena či malinko kratší. Občas přišel experiment. Nejvíce šokujícím zážitkem pro mne byla trvalá. Tu jsem si dávala několikrát jen tak tenkrát se dávala slabší, aby vlasy nabraly objem. Jenže paní kadeřnice to trošku přepískla a byla jsem kudrnatá jak pudl. Tak to bylo poprvé a naposled co když jsem šla s kadeřnictví tak jsem brečela. Byla jsem tenkrát v posledním ročníku základní školy a jít do školy s tímto afrem na hlavě pro mě bylo na delší dobu dost stresující.  Nedalo se s tím téměř nic dělat a culík to taky zrovna moc nesrovnal.  A pak jsem si řekla už nikdy více a trvču od té doby ani náhodou.

Nikdy jsem v podstatě nezkusila krátké vlasy o to víc to pro mne byla výzva v době kdy jsem kočárkovala.Řekla jsem si, že to jednou musím zkusit a šla jsem do toho. První střih kadeřnici vyšel na jedničku byla jsem moc spokojená a každý říkal, že mi to moc sluší. Pak jsem šla za cca 4 měsíce znovu a kadeřnice mě vzala cituji mého pubertálního bratra na ,,Ferdu mravence,,. Manžel prohlásil, že dcera má v podstatě od teď dva tatínky. A od té doby už jsem vlasy nechala jen dorůstat.

Tak teď když mám vlasy v té delší délce už by to opravdu chtělo znovu OSTŘÍHAT!

louskacek2 

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmětem e-mailu je KADEŘNÍK. Předem děkuju!

 

Reklama