Dobrý den Hanulo, děkujeme za příspěvek. Náhodou, chodit se stříhat k učňům není vůbec špatný nápad! Sice jim to déle trvá, ale člověka to stojí opravdu jen pár kaček. Mám pravdu? :) Krásný den!


 

Miluju kadeřníky - když mi hrábnou do vlasů, začínám relaxovat - říkám, já vám tady asi usnu, dělejte si se mnou co chcete. Jen na barvě se dohodneme a začíná můj relax. Bohužel je dost krátký, aspoň pro mě. Připomíná mi to, když jsme byla ještě malá a maminka mě vískala ve vlastech.

Nicméně ...... při té dnešní drahotě. Chodím 1x za dva měsíce a to už vlasy, prosí, abych s nima něco dělala. Mám je jemné, šedivějí mi - holt bez nějakého toho kadeřnického zákroku se neobejdu.

Většinou to řeším nějakým tím kupónem na slevovém portálu. Když jsem spokojená, zůstávám. Ale to se pak cena pomalu dostane k tisícovce a já si říkám, to radši procestuji... a skončím zase na slevovém portále

Kamarádky mi radí - hele jdi se ostříhat k učňům (chodí jich tam většina) a my tě pak doma nabarvíme. Jedna už dokonce koupila pro mě barvu a často se ptá, tak kdy na to půjdem? No tak teď zase ne. Minulý týden jsem byla u kadeřnice a jsem nakrátko a nabarvená... tak snad příště.

Už jsem si našla učňovská střediska v Praze, tak možná, že už do toho půjdu.....

Hanula

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmětem e-mailu je KADEŘNÍK. Předem děkuju!

 

Reklama