Jednou z těch, co mají dveře novým studentům stále otevřené, je i vysoká škola Praha, na níž se dá studovat cestovní ruch, letový provoz, průvodcovská činnost, management cestovního ruchu a související oblasti. Nabízí studium jak na bakalářském, tak magisterském stupni. Nabídka a obsah studijních oborů jsou čas od času obměňovány, aby odpovídaly poptávce ze strany studentů i firem. Cílem této Vysoké školy obchodní totiž je připravit studenty na život, zároveň se její nabídka řadí mezi zajímavé obory vysokých škol. Třeba letový provoz nevystudujete jen tak někde.
Přijímačky jsou zbytečná formalita

VŠO se zároveň řadí mezi vysoké školy bez přijímaček. Proč studenty stresovat, ještě než vůbec nastoupí? Třídit je podle toho, jak napíšou jeden test, stejně nemá žádnou vypovídající hodnotu. Přijímačky neprozradí nic o tom, jak moc bude student zapálený do studia, na kolik se bude snažit a zda má o školu skutečně zájem. Ať to ukáže během školního roku.

Studovat se dá i od února

Se začátkem studia je VŠO velmi benevolentní. Dokonce povoluje nastoupit ke studiu od února, tedy od letního semestru. Pro zájemce o standardní začátek v zimním semestru jsou aktuálně nachystané dva dny otevřených dveří. První se uskuteční 4. září a druhý 18. září vždy v 16:00 hodin. Ono je totiž vždycky nejlepší vidět školu na vlastní kůži. Jen tak zjistíte, jak na vás působí prostředí, jak probíhá výuka, jaké jsou možnosti stáží či studia v zahraničí. Ano, tohle všechno zde zažijete. Na VŠO to totiž žije!

Reklama