Náš projekt je u konce a zajímá nás, jak si jednotlivé čtenářky vedly na své cestě, kterou za 7 týdnů urazily. Jak je na tom Zuzka nyní?

Zuzka se do našeho projektu přihlásila s váhou 88 kg, která jí vadila. Co jí dovedlo do bodu, že si řekla, že je třeba pustit se do boje s kily? Na to nám odpověděla takto „Opět jsem nedopnula mé oblíbené oblečení. Před rokem se mi povedlo zhubnout 8 kilo přes zimu. Bylo to od nervů, stresu a nevyspání. Sice to bylo fajn a znát na oblečení, ale necítila jsem se dobře... Kila se nenápadně vrátila“.

Články o Zuzce si můžete přečíst zde:


Jak její cíle dopadly? Zeptali jsme se jí po sedmi týdnech, kdy poctivě hubla s proteinovou dietou KetoMix.
 
Jak hodnotíte projekt, do kterého jste se zapojila? Co vám přinesl?
Pominu-li úbytek 10ti kil a nových džín a triček, tak vnímám, že mi zůstala dobrá nálada. Okolí si také všímá, že jsem štíhlejší a víc usměvavá. Já sama se cítím moc dobře. Ještě chci tak 8-10 kilo dát dolů. Ráda bych měla váhu +- 70 kg.
 
Kolik se vám podařilo zhubnout kilogramů?
Dala jsem dolů bez trápení a cvičení 10 kilo a váha se mi drží i při mém běžném jídelníčku. Sice občas „ujedu“, ale to není problém a nepoznám to.
 
Kde jste nejvíce zhubla? Kde vidíte největší změnu?
Nejvíc jsem zhubla v pase a to 18 cm. Také přes prsa a boky + stehna. To sice „jen“8 cm, ale i tak postupně obměňuji prádlo. Zůstala mi stejná velikost jen u ponožek, bot a klobouku.
 
Měla jste během hubnutí hlad?
Hlad jsem rozhodně neměla, spíš někdy problém do sebe dostat odměřenou porci. Bylo toho občas moc.
 
Uspokojily vás produkty KetoMix chuťově? Jaká byla příprava jídel?
KetoMix mi chutnal. Polévky, omelety i koktejly opravdu hodně. Co jsem jedla nerada, to byly houstičky. Ty mě nějak chuťově nesedly... Také čokoládu jsem nedala, ale já moc čokoládová nejsem. Ani jsem neměla chuť na sladké.
Příprava super rychlá, téměř bezpracná. Vždy ráno jsem si dala ke snídani kaši, připravila dva koktejly na svačiny a odměřila polévku k obědu. Večer jsem dala palačinku nebo amoletu a připravila si zeleninu na chroustání během druhého dne.


Co vás na dietě baví?
Rychlost přípravy, snadnost - žádné složité recepty, jednoduché odměřování a hlavně: Můžu kafe a nemusím cvičit!
 
Máte nějakou vtipnou historku z hubnutí?
To ani ne, jen občas jsem měla problém uhájit svoje jídlo. Děti musely také ochutnat a už vymýšlely, jestli by si mohly dát k večeři to, co já...
 
Jak vnímá vaši proměnu vaše okolí?
Doma moc ne, ale v práci se kolegyně hodně vyptávaly. Některé uvažují, že by do toho šly také. Buď sami, nebo manžel a jedna už říkala, že koupí Ketomix pro syna.

Jaké máte plány do budoucna? Chcete ještě v hubnutí pokračovat?
Ano, budu ještě pokračovat. Chci dát ještě dalších 10 kilo dolů!

Co byste vzkázala našich čtenářkám, které se také chtějí zbavit nechtěných kilogramů?
Nebojte se toho a hurá do KetoMixu. Budu-li volně parafrázovat tak místo pořekadla Na hubnutí je nejlepší velký bič a malý dvoreček, bych řekla: Na hubnutí je nejlepší velký KetoMix a trocha kuráže začít. Hubnutí zdar! Všechny zdraví Zuzka!
 
Všechny články najdete v naší záložce KetoMIX. Reklama