Když mi zaslala naše třetí budoucí maminka Zuzka své představení, zaujala mě informace, že jde na všechno trochu moc vědecky. Myslím, že se Zuzčiným těhotenským deníčkem se rozhodně nudit nebudete!

Zuzka medailonekAsi jste si již, milé čtenářky, všimly že jsme rozjeli akci Těhotenský deníček (viz článek: Jste těhotná? Přihlaste se a získejte ceny za více než 20.000 Kč!!!). Postupně vám představujeme tři budoucí maminky, se kterými projdeme týden po týdnu jejich těhotenstvím až k tomu šťastnému okamžiku.

Mé kolegyně redaktorky a já máme v péči každý jednu z těchto nastávajících maminek, a tak asi každý těhotenský deníček bude vypadat trochu jinak. Myslím, že pestrost rozhodně není na škodu. Sám jsem rád, že jsem dostal právě Zuzku, protože (i když se zatím známe jen po telefonu) je mi po hlase i písemným projevem velmi sympatická. Nuže...

Třetí představení: Seznamte se s těhotnou Zuzkou!

  • Já, Zuzka

Když v práci připravuji interní časopis a žádám nové kolegy o sepsání krátkého představení, přijde mi to jednoduché. Když jsem naopak já na straně toho, kdo se má představovat, najednou nevím, jak začít. Třeba tím, co jsem vystudovala? Volným časem? No dobrá. Po kladenském gymnáziu jsem nastoupila na Českou zemědělskou univerzitu, na Provozně ekonomickou fakultu. Kvůli krátkému studiu v zahraničí jsem si pobyt na škole nakonec prodloužila o rok a po škole hned nastoupila do zaměstnání. Po roce jsem se opět upsala ke studiu, a sice dálkovému na Lesnické fakultě opět na ČZU. Z toho plyne, že jsem studijní typ, který vše hledá k manuálech, příručkách, na internetu a na všechno jdu asi až moc vědecky. Dokonce i na koníčky. Ve volnu se snažím být aktivní (kolo, běh, squash, cvičení, kůň), že zapomínám na relaxaci. A když už si na chvíli sednu, hned se přiřítí Sofi (tříletá boxerka) a doráží na mne.

Zuzka

  • Manžel Honza

Můj manžel Honza (jak to hezky zní :-)) je tělem i duší sportovec. Několikrát týdne chodí hrát fotbal do haly nebo na umělou trávu, navíc hraje hokejbal. Je to ten typ, který ať přijde k jakémukoliv sportu, je v něm dobrý. Když si vyjedeme na kole, jako by v nohách necítil žádný odpor kopce - já na kole jedu do kopce na nejlehčí převod a mám co dělat, on vyjede nahoru, pak sjede za mnou, aby si zase vyjel nahoru a zase sjel za mnou. Prostě nezmar. Navíc má úžasný smysl pro humor, dokáže mne spolehlivě rozesmát - a nejen mne. A když netráví čas někde na hřišti nebo s očima upřenýma na kdejaký sportovní „mač“ v televizi, holduje vstřebávání informací z časopisu 100+1 nebo čtení knížky.

Honza

  • My jako manželé

S Honzou jsme se seznámili přes internetovou seznamku před třemi lety. Po první schůzce následovala během pár dní schůzka druhá, třetí, další a další - až jsme to přestali počítat, byli jsme spolu každou volnou chvilku. Ani jsme si nemuseli nic říkat - všechno mezi námi bylo od začátku úplně jasné a vše, co jsme podnikali, nám přišlo přirozené. Zkrátka, že to tak má být. Dodnes nemůžeme uvěřit svému štěstí, že jsme se potkali. Tak asi není překvapením, že náš vztah došel až k rozhodnutí vzít se. Žádost o ruku proběhla vloni v červenci na chalupě u ohně a hned jsme věděli i termín. Konec dubna, protože to je úžasné období a přišlo mi, že poslední víkend před 1. květnem bývá většinou nádherné počasí. Vzhledem k tomu, že jsem strašný zmrzlík, byla pro mne tropická třicítka ve svatební den úžasnou třešničkou na dortu. Svatbu jsme měli venku, v zahradě jednoho hotelu kousek od Kladna. A jestli jsem někdy snila o tom stát se na jeden den princeznou, tak ve svatební den se mi to splnilo (Zpátky na zem mě brzy vrátily fotky na nových dokladech - nevím proč na fotkách dělaných na úřadech vypadám jak totální idiot. :-))

Zuzka a Honza

  • Těhotenství

Na tom, že chceme mít jednou děti, jsme se s Honzou shodli poměrně brzy. Nejdříve jsme ale chtěli vědět, kde ve finále spolu budeme bydlet. Jako první jsme dali šanci vícegeneračnímu bydlení s mými rodiči, které se nám osvědčilo. Takže, bydlení bylo jasné, a co dál? Miminko? Před námi byla ale svatba. Po prostudování všech možných informací jsme se rozhodli ještě počkat. Měla jsem na svatbu vybrané úžasné šaty, kterých jsem se nechtěla vzdát, nevěděli jsme, jestli mi nebude špatně, nacvičili jsme si taneční vystoupení na písničku Šrouby a matice plné různých otoček a zvedaček, takže z toho všeho vyplynulo, že miminko až po svatbě. No a měsíc po svatbě už jsme s očima dokořán koukali na pozitivní těhotenský test. Víte, čím jsme se zabírali jako první? Jménem. Na klučičím jsme se shodli hned, holčičí jasné není. Ale bez ohledu na to, co budeme mít - současné pojmenování je Fazolka.

Zuzka a Honza


Takže seznámení přes inzerát funguje, vida!

Zuzko, nejste sama, kdo vypadá na úředních fotkách jako idiot. Někdy mi připadá, že asi existuje příručka pro úřední fotografy, která má název: BLBCE SNADNO, RYCHLE Z KAŽDÉHO. No nic, pozdravujte svého opičáka a pusťte si dnes večer tohle video - určitě vás oba potěší...

A vy, milé čtenářky, těšte se také! Už teď vám mohu slíbit, že se za Zuzkou rozjedu přímo do Kladna, abych s ní udělal náš redakční rozhovor. Výlet mám naplánovaný na zítra odpoledne, tedy na úterý 12. 6. 2012, tak kdybyste chtěly Zuzce položit nějaké otázky, můžete to učinit v diskuzi pod tímto článkem, ale nejpozději do takových 15.00 hodin v inkriminované úterý. Rád jí vaše dotazy budu tlumočit!

Seznamte se s ostatními našimi budoucími maminkami...

Reklama