Podařilo se nám získat na testování luxusní vibrátor Isla. Pro redakci ho otestovali Zuzka s Lukášem, kteří po vibrátoru už dlouho toužili. Vyhrajte v naší valentýnské soutěži erotické hračky k testování!

Už delší dobu vím, že moji známí Lukáš se Zuzkou touží po vibrátoru, ale nikdy by si tuhle erotickou pomůcku sami nekoupili. Styděli by se zajít do sexshopu, styděli by se objednat si vibrátor přes internet. Rozhodl jsem se, že jim s tímhle problémem pomohu, ale mělo to jednu podmínku: Museli mi napsat na vibrátor recenzi. Po krátkém váhání souhlasili, a tak jsem se domluvil s českým výrobcem erotických pomůcek LELO, který mi zaslal vibrátor Isla z luxusní řady Insignia.

Jak dopadl vibrátor Isla u Lukáše a Zuzky?

Zuzka

Přiznám se, že když se mi naskytla příležitost vyzkoušet si „mazlíka“, jak jsme ho s přítelem pokřtili, byla jsem opravdu ráda. Už dlouho jsem si říkala, jaké to asi je milovat se s mechanickou hračkou...

Vibrátor Isla mě zaujal hned na první pohled - elegantní design v černozlatém provedení, do ruky padne jako ulitý.

Jak už jsem naznačila, jsem v oblasti erotických hraček naprostý nováček, takže těžko můžu srovnávat, ale mě tento přístrojek slasti naprosto nadchnul. Podsvícené ovládání je velmi jednoduché, zahrnuje pouze tři tlačítka (plus na zesilování intenzity vibrací, mínus na ztlumování a tlačítko na změnu programů). Vibračních variací má celkem šest, ale mě nejvíc zaujaly tři z nich - rovnoměrné vibrace, postupné zrychlování a zpomalování a střídavé přerušované vrnění.

Poprvé jsem měla trošku potíže se zavedením (hlavice je silnější než tělo, později se však ukázalo, že to má svůj velice příjemný důvod :-)), ale troška lubrikantu to lehce zpravila. Mazlík díky úžasnému tvaru dokonale vystihl potřeby mé anatomické stavby těla a ihned zamířil na G bod, který jemně stimuloval. Není problém měnit režimy či rychlost vibrací během používání, protože tlačítka jsou označena hmatatelnými reliéfy. Jediné, co bych mohla této erotické hračce vytknout, je fakt, že se nedá vrátit k předchozímu programu, dokud se člověk neprokliká přes všech 6 režimů.

Jinak je ale vibrátor Isla naprosto úžasný a jistojistě se mi stane nepostradatelným společníkem, když přítel odjede na služební cestu, nebo když si budeme chtít okořenit naše milování.

Isla

isla

Isla je vibrační masážní strojek střední velikosti, který je příjemný na dotek a bude vás vzrušovat už při pouhém pohledu na jeho dokonale zpracované tělo. Ladné křivky siluety jejího těla jsou připraveny k vytvoření dokonalé dvojice s tělem ženy a k přenesení hlubokých pocitů uspokojení. Isla je vyrobena z lékařského silikonu s jádrem z pokoveného ABS plastu. Isla je zcela vodotěsná a ovládá se přes třítlačítkové uživatelské rozhraní, které umožňuje 6 vibračních režimů, zesilování a zeslabování vibrací a samozřejmostí je i zámek tlačítek proti nečekanému zapnutí na cestách. Plně nabitá nabízí až 4 hodiny rozkoše. Je dodávána v luxusní krabičce s nabíječkou a saténovým pouzdrem pro uskladnění. LELO garantuje nejvyšší standardy kvality a designu.
Pořídit ho můžete přímo na internetových stránkách výrobce zde...

Lukáš

Asi jsem na muže trochu zvláštní, ale vlastnit vibrátor byl vždycky můj sen. Tahle erotická hračka je spíše určená ženám, jenže mě mužské erotické pomůcky přijdou dost nechutné. Navíc (zcela otevřeně) patřím k těm chlapům, kteří se nestydí za to, že je velice vzrušuje mužský anální sex. Takže vibrátor mám i já kam zavádět.

Přesto mě hlavně zajímaly Zuzčiny reakce. Těšil jsem se, jak si s ním bude hrát, i jak si s ní budu hrát já a v ruce třímat naši novou hračku. Po téhle stránce vibrátor Isla předčil mé očekávání. Nejen že je nádherný a vkusný, ale Zuzka se s ním dokáže nádherně rozparádit.

A k mé zkušenosti? Ano, vyzkoušel jsem si i já zavést Isla. Bylo to ze začátku hodně bolestivé a musel jsem ho zavádět ve vypnutém stavu. Jakmile jsem však překonal „kritický bod“, vklouzl mazlík dál díky svému tvaru sám. Pocity, které jsem zažíval při masírování prostaty vibracemi, jsou nepopsatelné a je mi líto všech mužů, kteří něco podobného nikdy nezažijí jen kvůli tomu, aby si nepřipadali divní.

Další problém nastal při vyndávání, které bylo opět trochu bolestivější. Isla je určen hlavně ženám, díky této zkušenosti ale vím, že s ním budu experimentovat dál, anebo si se Zuzkou pořídíme nějaký tenčí stroječek, který bude hlavně můj.

Valentýnská soutěž

Vyhrajte erotické hračky pro sebe a pro něj! V naší valentýnské soutěži máte možnost zdarma získat vibrační strojek pro ženy i pro muže, stačí následovat odkaz níže...

Reklama