Možná i já budu patřit k většině čtenářek když napíšu, že si dovolenou snů představuji někde v exotice, u moře, někde pěkně v teplíčku s dobrým jídlem, pitím a s příjemným člověkem, pokud možno s partnerem - manželem, který by mi dělal společnost.

Je to asi tím, že všichni toužíme po něco co nemůžeme mít a naopak to co máme, toho si třeba někdy nevážíme. Určitě záleží i na finančních možnostech každého z nás.

Když se ale nad tímto tématem zamyslím i z druhé strany, tak  dovolená snů je pro řadu lidí (i pro mě) chápána z pohledu místa kde by si ji člověk přál strávit. Občas ale i já přehodnotím své priority a říkám si přece, že nezáleží na to kde jsem- jestli jsou  to Maledivy, luxusní hotel u pláže, servis all inclusive, ale důležitější je s kým na dovolené jsem, a právě osoba se kterou člověk tráví dovolenou dokáže proměnit Vaši dovolenou v dovolenou snů, ať je člověk kdekoliv.

Pěkný den

Zuzice82

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


...a opačně...I krásná dovolená s někým, kdo by tam být neměl, může být utrpení! :)

A jaká by byla ta vaše dovolená snů, která bude tématem dnešního dne?

Napište nám, jak byste si ji představovaly. Jaká by měla být, kde byste ji rády strávily a s kým. Nebo jste ji už zažily? Splnily jste si sen?

Bylo by to moře, hory, chajda, dobrodružství, exotika, relax a pohoda na pláži? Nebo úplně něco jiného...

Nechte pracovat svou fantazii na plné obrátky, my se budeme se těšit na vaše příspěvky.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: dovolená snů

Jednu z vás, která nám do redakčního mailu pošle svůj příspěvek, a ten bude pak zveřejněn, odměníme voňavkou od Avonu Secret Fantasy a šikovným zrcátkem do kabelky.

vune Secret Fantasy

Reklama