Před revolucí se věštbám moc neholdovalo, žádný kontakt na kartářku či nějakou věštkyni se ke mně nikdy nedostal ...ono to taky určitě nebylo oficiální povolání jako dnes.

(třeba bývalý partner z následujícího odstavce za ženu pojal čarodějnici z povolání ze Zelenče), a že bych ho díky permanentnímu plácání se v problémech bývala byla určitě tehdy využila. 

I když - možná ne, žila jsem tehdy s tak minimálním přísunem peněz, že by nato asi nezbylo....

Poprvé jsem byla v roce 1997 nebo 1998 u paní Kludské (myslím, že vykládala z mariášek) v jejím bytě ve vilové čtvrti na Budějovické.

Neřekla jsem jí nic a ona o mně věděla všechno. Pamatuji se, že si tehdy stěžovala a omlouvala se na jakési indispozice snad z přemíry klientek...?

Poradila mi jen samozřejmě jediné možné řešení tehdejšího problému - odejít z partnerského vztahu co nejdříve. Dál  si nic nepamatuju, asi to nebylo nijak výrazné, i když samozřejmě spíše optimistické. Pocit jsem se setkání s ní měla pozitivní, i když jsem čekala asi víc....

Druhou kartářku mi doporučil můj další přítel Honza a dokonce mě k ní dovezl, kousek od Pankráce, adresa jako "na Jezerce" nebo tak... Starší dáma (jméno už jsem zapomněla) mě totálně šokovala naprosto pregnantním popsáním mého minulého života i současné situace a všimla jsem si, že se vůbec na karty (nepamatuju se, jakého druhu byly) nepodívala, že mi to říkala prostě jen tak, do očí.

Tehdy jsem pojala nejprve podezření, že kartářka je kamarádka mého partnera a že jí o mně všechno řekl, ale když to věrohodně popřela jak ona, tak on, došla jsem k názoru, že kartářky jsou zřejmě vědmy a karty používají pouze jako rekvizity. Co se budoucnosti týká, tak opět, stejně jako paní Kludská, neříkala nic moc výrazného,pozitivního, negativního, prostě tak nějak neurčitě. Usoudila jsem, že uhodnout minulost a přítomnost je hračka, ale s budoucností je to trošku horší. :-)

Když mě Honza opustil, byla jsem zdrcena a navštívila jsem kartářku svého života č. 3.

Byla to známá mé kamarádky a bydlela na sídlišti v Bohnicích. Byla hodně stará, jméno netuším, vykládala z mariášek, řekla mi to, co jsem chtěla slyšet, a to, že mě Honza opustil v mém vlastním dobru, že mně nemohl dát to, co bych chtěla.

No, měla paradoxně pravdu, i když jsem to tehdy chápala úplně jinak: byl to pěkný "ptáček", který měl milenek spousta a zřejmě se tím skvěle bavil, když jim nakecával různé nesmysly.
Pak to byly taroty na Černém Mostě - výklad mladičké kamarádky mého bratra.
Zřejmě nic podstatného, protože to bych si pamatovala, jenom vím, že opět velmi přesně odhadla problémy mých známých a příbuzných, které jsem k ní přivedla.

Z častých "amatérských" výkladů své kamarádky Libušky jsem došla k názoru,že když se cítím skvěle, vyjdou skvělé karty a naopak :-). Ale to fakt moc vážně brát nelze, i když v poslední době se zlepšila a tak uvažuju, že ji zase "vyzkouším". Škoda, že nechodí na "ženu-in", škola tarotu by pro ni byla úžasnou výhrou... :-)

No a naposled mi právě expresně před dovolenou, z které jsem měla hrůzu,vykládala tady Míša :-)):

Samozřejmě všechno úplně přesně dopadlo, jak předpověděla: Těsně před cestou jsem díky stressu dělala hrozný kraviny(nechala doma klíč v zámku zevnitř a hned poté v hospodě tašku s nákupem za několik tisíc - všechno se ale vyřešilo) a těsně po příletu se ještě rozbil příteli kufr  .... ale potom to bylo už jen a jen samé úúúúúúúúúúžasné užívání! :-)))

Dokonce i obávaní pavouci mě nechávali ledově chladnou,skoro nechápu....

A pak to byli astrologové a "kyvadelníci", jestli to tak laicky mohu
nazvat:Záhadný astrolog inzerující výklad na netu zdarma mi odpověděl mailem a neskutečně přesně předpověděl, kdy KONEČNĚ navážu perspektivní partnerský vztah a kdy se ten vztah "upevní".

Poté z netu zmizel, jeho stopy hledám dodnes... představte si, že zmizela i vyjetina, kterou jsem si doma pečlivě uložila do "relikvií". 

Astroložka, u které jsem deset let předtím byla osobně někde na Starém Městě drmolila naprosto nesrozumitelné výrazy, které
mi nepřeložila do češtiny - místo toho mi předložila účet na tisíc Kč zajedno "kolečko". :-)

A nakonec pan Brázda, ke kterému jsem šla jen proto,že mi to u něj zařídil zdarma kamarád. Mlel docela hustý věci o znásilnění otcem v dětství a stejně tak o mém tehdejším úplně čerstvém příteli.
Nicméně prohlásil, že se mnou bude hodně dlouho a rozejdeme se až v jeho zralejším věku, aby si mohl pořídit potomky, což z ní naprosto logicky a jsme spolu už sedm let. :-)

Docela bych si zase po létech nějaký delší profi výklad dala líbit, ale na rozdíl do svého mládí bych se neptala na "big love", ale prostě a přízemněna úspěch v podnikání a finanční situaci. Sakra, že bych konečně ve stáří zmoudřela?:-)))

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Ahoj, tak to mě tedy těší, že ti obávaní pavouci s Tebou pobyt nesdíleli. Děkuji moc za příspěvek a přeji Ti krásný víkend. Míša

Máte i vy vlastní zkušenost s věštěním, věštkyněmi, magií, nebo se vám stalo něco o co se chcete v dnešním denním tématu podělit? Pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama