Kolářovi

Dovedete si představit, jaké to je žít po boku ultra známé osobnosti; jak se občas i u nás říká, „celebrity“? Jednou takovou domácí osobností je i zpěvák Petr Kolář.

Čekala byste, že je Petr – zjevem jasný rocker – bouřlivák, který žije nevázaným životem? Pokud ano, asi vás překvapí, že se mu nedávno narodil druhý syn a žije v harmonickém vztahu s manželkou Zuzanou Kolářovou-Krištofovou, která je také vynikající zpěvačkou. I když, jak moc ten vztah je harmonický... zeptal jsem se na to přímo Zuzky!

KolářováJaké to je být manželkou Petra Koláře?
Úžasné, asi by si to přála spousta žen. Ale má to samozřejmě svůj rub a líc.

A prozradíte mi je?
Nemám manžela příliš často doma, moc se nevídáme. Ono je to sice fajn, že jsme si pořád vzácní, ale člověk občas vedle sebe tu oporu potřebuje. Také si nemohu vyjít jen tak s košem a v teplákách vynést odpadky.

Kvůli fotografům?
To ani ne, ale každý si říká: „Aha, tak tohle je ta manželka toho Petra Koláře.“ Člověk musí ctít slavného partnera a dbát o sebe.

Nějaké další ruby?
Petr má náročné povolání, takže doma je spíš introvertní, rád odpočívá, moc nemluví. Má kolem sebe spoustu lidí, takže doma chce mít spíš klid. V tom je to asi taky trochu jiné, manželka čeká nějakou komunikaci a ona moc neprobíhá, protože Petr je z toho kolotoče dost znavený.

Takže jste taková tichá domácnost...
Tichá, ale v tom dobrém slova smyslu. My máme rádi oba klid, tak se v tomhle dost respektujeme.

Kolářová

Žárlíte?
Jako každá normální ženská. Ale přiznám se, že nejsem moc žárlivý typ.

Vy jste se dali dohromady, když ještě Petr taková hvězda nebyl. Jak to bylo v začátku, když se Petr Stával slavným. Byla jste z toho na prášky?
Vůbec ne. Seznámili jsme se, když ještě nebyl slavný, a všichni jsme koukali, jaký má tenhle člověk úžasný hlas a jak je možné, že o něm nikdo neví. Spíš jsem mu držela pěsti a, mám pocit, že jsem ho naopak šťouchala dopředu.

KolářováJeště musíš tohle a támhle...
Přesně tak, moc jsem mu to přála.

Oba jste hudebníci, zpěváci – zpíváte si doma?
Kovářova kobyla chodí bosa. U nás doma si děti toho zpívání moc neužijí. Je pravda, že když máme hezký večer, tak si zalezeme do studia a i s naším starším synem si muzicírujeme. Ale stává se to strašně málokdy. Všichni máme muziku rádi, ale vzhledem k tomu, že jí máme v práci tolik, tak ji doma moc nepěstujeme. Nezpíváme na oslavách, i když to po nás stále někdo chce... jsme v tomhle takoví protivové protivní. Relaxujeme docela jiným způsobem.

Takže jste třeba nikdy neuvažovali nad tím, že spolu nazpíváte duet?
Upřímně řečeno, nikdy jsme se o tom nebavili. Ale asi by to nebylo špatný (smích).

A čím tedy relaxujete?
Hlavně sportem a přírodou.

Kdybyste měla na Petra prozradit nějaké špeky – charakterizovat ho třemi věcmi...
Je to blíženec - nikdy nevím, vedle kterého z nich se probudím. Petr jsou dva chlapi v jednom. To je pro něj naprosto typické.
Je precizní, ale v tom dobrém slova smyslu.
A třetí... je to nesmírně hravý kluk.

Co Petr a romantika?
Oba jsme romantici. Je to docela peklo. Oba pláčeme u filmů, prožíváme je... milujeme romantické scenérie – oheň, západ slunce, duhu. Jsme z toho oba úplně hotoví.

A na konec se zeptám: Jaká je vaše nejoblíbenější písnička Petra Koláře?
Ještě že tě, lásko, mám – rozhodně.

Kolář

Chtěla byste mít za manžela populární osobnost?

Reklama