Miss ČR 2008 Zuzanu Jandovou (21), která odlétá zítra (15. 11.) na světovou soutěž krásy Miss World do Jihoafrické republiky, čeká nelehký souboj s dívkami z více než osmdesáti zemí světa. Přesto Zuzka doufá, že to zvládne. Pro štěstí si totiž bere své andělské karty, které by jí měly dopomoci k vítězství.

„Andělíčci mě hlídají celý život, tak doufám, že nade mnou budou držet ochranou ruku i teď,“ svěřuje se se svým přáním misska, která nyní již jen dolaďuje detaily před odletem.

„Snažím se být psychicky vyrovnaná a necestovat tam s žádnými problémy. Všechno chci vyřešit teď, a pak už se budu soustředit jen sama na sebe. Vždycky je to o tom, jak která holka zvládne přípravy. Vyrovnaná psychika je podle mě to nejdůležitější. Co se týče materiálních příprav, tak dostatek šatů, make-upu a bot snad mám,“ říká kráska.

Na finále, které proběhne 13. prosince v Johannesburgu, má Zuzka připraveny bílé šifonové šaty s kameny od Swarovského. Právě na nich se velmi intenzivně domlouvala s Pepou Klírem.

„Pepa je úplně skvělý. Na začátku se mě zeptal, jestli mám nějakou představu, jak by šaty měly vypadat, a v čem se cítím dobře. Řekla jsem mu, že bych chtěla bílé šaty, ale takové, abych nevypadala jako nevěsta. Výsledek je podle mě perfektní. Cítím se skvěle a chtěla bych za to Pepovi moc poděkovat,“ raduje se.

Soutěže světového formátu vyvolávají u řady dívek stres. I přesto, že se Zuzana snaží mít vyrovnanou mysl, určitě očekává, že bude pod velkým tlakem.

„Vždycky, když jede člověk do neznáma, má trošičku strach. Jediné, z čeho mám větší obavy, je tolik ženských pohromadě. Jinak třeba s angličtinou jsem na tom v pohodě, takže doufám, že nenastane žádný nečekaný problém,“ doufá Jandová.

Reklama