Sympatická moderátorka Zuzana Bubílková je známá především pro svůj nezaměnitelný humor a politickou satiru. Zuzana dlouhou dobu nebyla nikde vidět, čelila velkým zdravotním problémům. Nyní je ale vše jinak. Jak se jí aktuálně daří, nám prozradila v rozhovoru. Mimo to má i pro vás čtenářky fantastický tip na „elixír mládí“.

Paní Bubílková, o vás jsme dlouho nic neslyšeli. Musím se proto hned v úvodu zeptat, jak se máte?
Mám se skvěle. Léto jsme si užila, jak jen to šlo. Byla jsem na sedm týdnů u syna v Los Angeles, kde žije. Byla to opravdu nádherná dovolená. Sluníčko a příjemné teploty udělají s člověkem téměř zázraky. Takže jsem načerpala nové síly pro další rok. A teď mohu do práce skočit po hlavě.

Vy jste dlouhou dobu byla jednou z hlavních tváří, které jsme mohli vídat na obrazovkách. Nyní ale tomu tak není, dopřáváte si tedy zaslouženého odpočinku?
Ono se to může zdát, že nic nedělám, ale opak je pravdou. Pracuji v rádiu, dělám pro jednu internetovou televizi a ještě jednu televizi. Navíc jsem si udělala živnost a začala jsem vyrábět vlastní šperky na zakázku.

sd
Zuzana Bubílková má na krku šperk vlastní výroby.

Dá se tedy říct, že toho nyní máte ještě více než dřív?
Mám toho mnohem víc. To byly krásné časy, když člověk měl jeden pořad a tomu se věnoval. Teď je vše obráceně. V podstatě každý den dělám něco jiného.

Která z těch všech aktivit vás baví nejvíce?
Šperky. Už jsem měla dvě módní přehlídky svých šperků a nyní se chystám na třetí. Moc mě to baví, je to příjemný relax.

Teď zapomeneme na práci. Já se vám musím zeptat, jak to děláte, že vypadáte tak dobře?
Já nevím. Já se tím nějak nezabývám. Můžu vám ale prozradit jednu věc. Můj „tajný“ recept je mazat se na noc vepřovým sádlem. Zní to sice hodně zvláštně, ale opravdu to pomáhá.

sd
Foto: Profimedia.cz

Jak jste na tento „elixír mládí“ přišla?
To bylo, když mi brali štítnou žlázu. Měla jsem šílenou jizvu a bála jsem se, že mi zůstane. Zeptala jsem se proto primáře, ten se na mě podíval a řekl: „Milá dámo, to jste si myslela, že vám to budu brát přes konečník?“ To jsem si samozřejmě nemyslela, ale ani jsem netušila, že budu vypadat jako podřezaná. Poradil mi tedy, že můžu vyzkoušet drahé krémy nebo vepřové sádlo, že udělá tu samou službu. Ještě mi řekl, abych to hlavně nesolila. :-) To mě samozřejmě zaskočilo. On dodal, že mu jednou přišla pacientka, že se jí jizva nehojí, a ona si to sádlo solila.

Jen ještě musím upozornit vaše čtenářky, které budou zkoušet vepřové sádlo na tvář, ať už nikam po nanesení nechodí. Já jsem jednou zapomněla, vyšla jsem ven a do pěti minut za mnou běžela smečka několika psů.

Čtěte také:

Reklama