Moderátorka a úspěšná podnikatelka Zuzana Belohorcová o sobě tvrdí, že si dovede vážit peněz. "Z průměrného platu bych dovedla žít, myslím, že to se dá. Moji rodiče tak žili celý život a starali se o tři dcery. Přitom nemůžu říct, že by nám něco chybělo," řekla Zuzka agentuře Korzo.

"Vzpomínám si, že jako děti jsme sice často po něčem toužily, ale nebyly to věci zásadního charakteru a nikdy jsem rodičům nevyčítala, že si je nemůžeme dovolit."
Půvabná blondýnka o sobě říká, že rozhodně peníze nerozhazuje a dobře si vzpomíná na dobu, kdy byla mladá studentka a měla dost hluboko do kapsy.

"Ani teď ale u sebe horentní sumy nenosím, mívám v peněžence tak kolem tisícovky, maximálně dva tisíce. Mám ale u sebe samozřejmě platební kartu pro případ, kdyby se něco stalo a potřebovala bych třeba zaplatit odtažení auta," prozradila.

Zuzana říká, že má ráda kvalitní a především účelné věci, ale rozhodně není jejich sběratelem ani otrokem.
Nejrůznější "vychytávky" nejmodernější techniky ji prý nechávají v klidu.
Zároveň přiznává, že v současné době je obklopená luxusem, který jí maximálně usnadňuje život.
Jezdí ve špičkovém BMW, má nadstandardní byt, jehož skvěle vybavenou nerezovou kuchyň obdivoval jistě každý, kdo ji mohl vidět na vlastní oči v televizním pořadu věnovanému modernímu bydlení.

Zuzana Belohorcová se v životě řídí zásadou, že člověk si má dovolit to, na co má, a neměl by si moc půjčovat. Uznává, že je jen jedna výjimka.
"Hypotéka na byt je něco jiného, chápu, že pro mladé lidi je moc důležité mít vlastní. Já jsem si hypotéku na byt taky vzala, ale každý musí umět odhadnout, kolik je schopný splácet. Znám lidi, kteří si kromě hypotéky ještě každý měsíc vypůjčují na běžný život. Půjčky se pak nabalují a nabalují… To považuji za strašné, protože se jim klidně může stát, že jednoho dne bude takový člověk na mizině a ještě bude celý život bude jen splácet a splácet," konstatovala Belohorcovál.

Reklama