Do té doby, než se jednou nečekaně vrátila domů z práce dřív, šlo vše jako na drátkách. Už čtyři měsíce žila Zuzana bez jakýchkoli zádrhelů se svým novým přítelem. A skvěle se k sobě chovaly i jejich děti. Tomášův syn David (17) její dceru, čerstvou středoškolačku, u nich doma přijal skvěle. Vůbec mu nevadilo, že se jeho pokoj zmenšil na polovinu, když ho kvůli jeho nové nevlastní sestře přepažili sádrokartonem, aby měl každý své soukromí. Naopak spolu trávili stále více času, výborně si rozuměli. Pak ale Zuzaně došlo, že v tom je víc než sourozenecká láska.

Přišla v nejlepším

„Ten den nám v práci klekl internet, a tak nás poslali dříve domů. Jenže už z chodby bylo slyšet, že má David návštěvu, a jsou právě v nejlepším. Bylo mi trapně. Tom by ho asi chytil pod krkem, že si domů vodí už v tomhle věku holky, ale mně nepříslušelo jeho syna vychovávat. A tak jsem se neslyšně zavřela v obýváku a doufala, že tu dotyčnou brzy vypakuje,“ vzpomíná na nepříjemnou situaci Zuzana, která se ale měla brzy cítit ještě hůř. Z pokoje totiž zaslechla Bářin hlas.

Čekal ji šok

„Nejdřív mě napadlo, že dcera ty dva taky načapala. Ale brzy mi došlo, že vlastně slyším jen dva hlasy. Její a Davidův. Vystartovala jsem a rozrazila dveře do jeho pokoje, kde mě čekal děsný pohled. Oni spolu byli nazí v posteli! Ten grázl a moje holčička, teprve nedávno zletilá. Zfackovala jsem je v tom amoku oba,“ přiznává šokovaná matka. Když pak večer společně s jejím partnerem řešili vzniklou situaci, jejich děti se necítily ani trochu provinile.

Prý se milují

„Prohlásili, že jsou do sebe zamilovaní. Budiž, to by ještě nebylo tak zlé. Ovšem kdyby nebydleli v jednom bytě a neměli příležitost se spolu kdykoli pelešit. Jak asi zabráníte dvěma lidem, kteří spolu žijí pod jednou střechou, aby se intimně nestýkali? Těžko. Navíc když oba svorně omílají, že nedělají nic špatného ani nezákonného. I kdyby měli nakrásně pravdu, která máma by tomu v klidu přihlížela? Co když ji ještě přivede do jiného stavu? Vůbec netuším, jak tohle vyřešit,“ kroutí hlavou Zuzana s tím, že už přemýšleli o poslání jednoho z nich alespoň přes týden na internát. „Řešením by asi bylo i odstěhovat se. Ale to se mi upřímně vůbec nechce,“ dodává bezradně.

Čtěte také:

Reklama