Občas k nám doplují příběhy, které prostě hlava nebere. Na pohled fungující vztahy krachují kvůli maličkostem, jež řada lidí nepovažuje ani trochu za stěžejní. Ale tak lidé jsou různí…Téměř až kuriózní dilema řeší v posledních dnech třicetiletá Irena.

vlasy

Ačkoliv si sympatická prodavačka ještě před pár týdny myslela, že našla konečně toho pravého a založí s ním rodinu, nemůže nyní uvěřit absurdní podmínce, kterou jí dal její přítel. Žena, kterou pojme za životní partnerku, musí mít totiž černé vlasy. A Irena je nemá. Její barva je taková ta lidově řečená „špinavá sláma“. Nicméně vlasy má krásné, dlouhé a hlavně zdravé. Občas si na ně nechá dát nějaký přeliv pro oživení, ale tím její experimenty na hlavě končí.

Samozřejmě ve finále vůbec nejde o to, že bych si ty vlasy nemohla nabarvit na černou,“ říká Irena, i když jí to prý kadeřník vzhledem k typu její pleti nedoporučil, „ale nechápu, jak to celé můj přítel pojal. On mě snad opravdu opustí, když to nesplním,“ krčí rameny stále nevěřícně mladá žena.

  • Jedno vysvětlení tu ale možná nakonec je.

vlasy

Nic se totiž neděje jen tak. Irena trochu pátrala v minulosti svého partnera a zjistila, že v ní svého času dost zásadně figurovala žena, která ty havraní vlasy skutečně měla. „Naprosto mě to šokovalo. On mě vlastně chce předělat do podoby své bývalé lásky!“ konstatuje velmi emotivně zklamaná Irena, jež se na jednu stranu cítí natolik zraněna, že by svého přítele nejraději sama poslala k vodě, ale na druhou přiznává, že celkem dlouho hledala nějakou spřízněnou duši a je jí líto přijít o chlapa, který je jinak dle jejích slov strašně fajn.  

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Přečtěte si také

Reklama