logoPodle statistik žije každé čtvrté dítě v České republice jen s jedním rodičem a životní úroveň takových rodin je oproti zbytku populace podstatně nižší. Chudobou a nízkou životní úrovní je ohroženo 40 procent neúplných rodin s dětmi. Osamělí rodiče tedy potřebují zaměstnání, přitom je právě oni často obtížně shánějí. Jak to udělat, aby zvýšili své šance na úspěch? Společnost APERIO těmto rodičům, matkám i otcům, již několik let pomáhá získávat potřebné znalosti a dovednosti. V letošním roce jim nabízí v rámci Evropského roku boje proti chudobě interaktivní bezplatné semináře a webináře (on-line semináře), zaměřené na vstup či návrat do práce.

Semináře pro sólo rodiče

Jste sólo rodiče? Potřebujete pracovat? APERIO, občanské sdružení, nabízí bezplatné interaktivní semináře šité na míru rodičům vychovávajícím děti bez partnera. Semináře jsou zaměřené na návrat nebo vstup do práce.

Semináře i individuální konzultace povedou zkušení lektoři a lektorky, kteří již v minulosti se sólo rodiči pracovali. Každý účastník si vytvoří pod vedením lektorů osobní plán návratu do práce a na závěr obdrží certifikát o absolvování programu.

Během semináře poskytne APERIO mimopražským účastníkům a jejich dětem bezplatné ubytování, a dále zajistí hlídání dětí s programem.

Pro sólo rodiče, kteří se nemohou zúčastnit dvoudenního semináře a mají možnost připojení na internet, nabídne APERIO tři dvouhodinové webináře, které obsáhnou personalistická a právní témata.

 • Témata: personalistika, právo, psychologie.
 • Forma:
  webináře - semináře po internetu (2 hodinové)
  prezenční semináře v Praze - (dvoudenní) s ubytováním pro mimopražské
  účastníky a s hlídáním dětí
 • Termíny webinářů: červen, říjen, listopad
 • Termíny seminářů:
  11. - 12. 9. 2010
  23. - 24.10.2010
  13. - 14.11.2010

Počet míst je omezen, kritériem výběru bude datum podání přihlášky na kurz.

Více informací naleznete na: www.aperio.cz nebo na tel: +420 739 416 408 a +420 222 36 40.

Reklama