volej

Nevíte, co budete dělat poslední srpnovou neděli? Máte sportovního ducha? Připravili jsme pro vás super akci!

Pozor!

Pokud máte rádi volejbal, přihlaste se do zábavného turnaje pro ženy Žena-in Beach volejbal CUP, který se koná 29. 8. 2010 v Beach Klubu Ládví!

Přihlásit se můžete už teď zde: s.marcela@seznam.cz

Jaká je hlavní cena pro vítěze?

Výherce turnaje získá voucher pro dvě osoby na prodloužený víkend s polopenzí v úžasném rakouském čtyřhvězdičkovém hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Bad Leonfelden.

hotel

Beach volejbal pravidla:

volejBeach volejbal je sport hraný dvěma družstvy o dvou hráčích na pískovém hřišti rozděleném sítí. Za zvláštních okolností je možno použít různých variant hry, aby byla dostupná pro každého. Účelem hry je poslat míč povoleným způsobem přes síť na zem do pole soupeře a zabránit soupeři udělat totéž. Družstvo má tři odbití k vrácení míče (včetně tečování na bloku).
Míč je uveden do hry podáním: úderem do míče podávajícím přes síť do pole soupeře.
Hra pokračuje až do okamžiku než se míč dotkne hřiště, letí mimo nebo se družstvo nepodaří vrátit míč předepsaným způsobem. V beach volejbalu družstvo, které vyhrálo rozehru, získá bod (tzv. rally point systém). Když přijímající družstvo vyhraje rozehru, získá bod a právo podávat. V tomto případě musí dojít ke změně podávajícího hráče.

Ještě nikdy jste beach volejbal nehrála? Nevadí, přijďte si to vyzkoušet!

 

 

 

lupa

Reklama