Již 10 let bojujeme proti rakovině prsu. Podpořte nás i vy a zúčastněte se Avon Pochodu. Již posedmé startujeme v sobotu 16. června 2007 z pražského Náměstí Republiky.

Sedmý ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu odstartuje v poledne v sobotu 16. června 2007 z pražského Náměstí Republiky. V letošním roce se ke šťastné sedmičce přidává další významné jubileum: 10 let Avon boje proti rakovině prsu v České republice. Svojí účastí dáte najevo svoji podporu aktivitám boje proti rakovině prsu, stejně jako ženám, které svůj boj zvládly, a zaslouží si tak náš obdiv.

Vstupenkou na pochod je tričko nebo kšiltovka s logem stužky v hodnotě 300 korun, které můžete zakoupit v den pochodu na startu, od konce března u své Avon lady/Avon gentlemana a také přes webové stránky www.brantese.cz. Výtěžek z prodeje bude rozdělen mezi organizace, které se věnují aktivitám boje proti rakovině (osvětová činnost, zvyšování povědomí o prevenci onemocnění, pomoc onkologickým pacientkám). Stejně jako každý rok je pro účastníky pochodu připraven zajímavý kulturní program na startu i v cíli, v areálu O2 žlutých lázní v Podolí.

 

V loňském roce se pochodu účastnilo na šest tisíc lidí a v cíli pochodu bylo předáno celkem 5 500 000 Kč z konta Avon proti rakovině prsu. Finanční prostředky na osvětové a preventivní projekty a odborné programy získala například organizace Mamma Help na provoz Avon Linky proti rakovině prsu, Aliance českých organizací a žen s rakovinou prsu nebo Asociace mamodiagnostiků.

 

Více na www.brantese.cz

Reklama