Minulý týden skončil soutěžní kvíz Aquafresh, kde jste mohli soutěžit o vánoční balení bělicích proužků Aquafresh Pure White doplněné vitaminy Cetebe C a Cetebe se zinkem. Je vidět, že krásný úsměv se zářivými zdravými a bílými zuby oslovuje každého z nás a všichni se snaží tohoto ideálu dosáhnout. Soutěže se totiž zúčastnilo celkem 1 396 čtenářek Ženy-in a z jejich odpovědí na textovou otázku je jasné, že krásné zuby jsou pro nás ženy prioritou:

 

afroditteee
Pečuji o ně velice důkladně (tedy, snažím se), čistím si zuby třikrát až čtyřikrát denně a používám žvýkačky po každém jídle. Jednou za půl roku navštěvuji samozřejmě zubního lékaře. Krásný úsměv má pro mne obrovskou hodnotu, vždyť právě kvůli němu jsem nosila dva roky rovnátka-zámečky, věděla jsem, že to každopádně stojí za to. Krásný úsměv je koruna krásy každého člověka.

 

chuchu
Krásný úsměv pro mě znamená moc, dříve jsem měla problém s barvou svých zubů a je to hrozný pocit, když se chcete smát od ucha k uchu a přitom si uvědomujete, že Vám lidé koukají na nepříliš pěkné zuby. Proto o své zuby nyní pečuji více, po každém jídle si je důkladně čistím pastou i zubní nití a používám ústní vodu. Dříve jsem pro bělení používala gel Aquafresh, nyní, až bude potřeba, se chystám vyzkoušet bělicí proužky, přijdou mi totiž pohodlnější.

 

Karlin
Jak? No nejlepe, jak to jde! Clovek ani nemusi mluvit, protoze mimika hodne napovi. Kdyz se na vas nekdo uprimne usmeje, a to nemusi mit zuby 100%, >>> zahreje to. A MILY USMEV UMOCNENY HEZKYMY ZUBY - hmmmm!!!!

 

S.DALI
Mam ve svych 31 letech rovnatka a peclive se o zoubky staram. A mooooc se tesim, az budu mit krasne rovne zuby... Pak prijde na radu bělení zubů a úsměv holywoodské hvězdy :-))).

 

zmrzlin-a
Samozřejmostí je mezizubní kartáček, dentální nit i jednosvazkový kartáček. Pravidelné návštěvy u mé zubařky jsou samozřejmostí a ta vždy jenom povzdechne: kdyby se každý staral alespoň z poloviny tak o své zuby jako já ... Krásný úsměv je velice důležitý. Aniž bych to dělala vědomě, první dojem si dělám z pohledu na zuby, pak na ruce a nakonec na boty člověka, s kterým hovořím. Myslím si, že pečovat co nejlépe o své zuby je povinností každého nejen vůči sobě, ale i svému okolí (neudržované zuby a zápach dost obtěžuje).

 

A ke kterým třem čtenářkám poputuje výhra????

 

Cookie
Samozřejmě, pokud je to možné, snažím se zuby čistit si každý den po jídle, ne vždy je to však možné, proto min. 2x denně je základ. Krásný úsměv pro mne znamená tolik, že jsem si nechala dát před dvěma lety fixní aparáty, a i když to nebylo nic příjemného, dneska jsem vděčná za to, že jsem to vydržela a nemusím se bát zuby ukázat. Snad jen kdyby byly ještě bělejší ... :-))

 

Nikča
Používám kvalitní zubní pasty, čistím si zuby po každém jídle (když to je možné), večer používám dentální nit. Krásný úsměv je vizitka člověka, jak se o své zuby stará. Za barvu nikdo nemůže, ovšem díky novým technologiím je zářivý úsměv dostupným a snadným.

 

misek
O své zoubky pečuji pravidelně a pečlivě, protože vím, jak mohou nehezké zuby pokazit celý dojem z člověka. Čistím si je 2x denně (ráno a večer), vždy přibližně 5 minut, během dne po jídle jsem si zvykla na žvýkačky. Pokud ale mám např. po obědě pocit plaku, tak mám v práci v šuplíku připravený zubní kartáček a pastu :-). Také používám zubní nit. Zubní pasty používám různé, bělicí také. Vím, že se mi péče o zuby "vyplatí", protože se pak nemusím za svůj usměv stydět! A směju se moc ráda, protože úsměv je nakažlivý a vždycky potěší... Je to, jako kdybych rozdávala radost :-).

 

Všem výherkyním srdečně gratulujeme!

 

 

Reklama